Wpis z mikrobloga

"DObRze że na Tym hejTo BanuJĄ pRZegRYWÓw będĄ zAniŻać pozIoM teGo pORtALU"

Tymczasem połowa wpisów na Hejto:

- "AHHH JAK DOBRZE ZE MNIE NIE MA NA TYM WYKOPIE"
- "na wykopie klimat post apo..."
- "wykop ma przerwe techniczna mam nadzieje żę zdechnie..."
- "nA WYKopIe TerAz caŁy czaS PiSzĄ O HeJTO #bialek w strachu"
- "mazur rżnij mnie AHH jak mi dobrze na tym hejto nie to co na wykopie"
-"a na wykopie..."

Powiedzcie jaką szanse na długoterminowy sukces ma platforma która ma na celu jak chyba nawet sama nazwa wskazuje hejtowanie innej platformy xD. Pewnie w przeciągu 1-2 miesięcy wejdą zmiany w UX/UI żeby wykop stał się czytelniejszy, ludzie zapomną i znowu tutaj przyjdą a na hejto zostanie 400 najwytrwalszych wojowników XD

#wykop #hejto #takaprawda
iluvmypickle - "DObRze że na Tym hejTo BanuJĄ pRZegRYWÓw będĄ zAniŻać pozIoM teGo pOR...

źródło: obraz_2023-01-19_154426376

Pobierz
  • 12
@iluvmypickle: wszyscy pisza ze digg sie zamknal przez zmiane UX, ale zapominaja ze chyba wszystkie inne serwisy przez cos takiego wielokrotnie przechodzily, youtuby, facebooki, reddity, nawet nasza klasa i zawsze bylo szczekanie, obietnice ucieczki - a wiadomo, poszczekali pare tygodni i po rewolucji.
Takze wszyscy trzymaja sie tego digga ktory jest raczej wyjatkiem potwierdzajcym regule xD
a wiadomo, poszczekali pare tygodni i po rewolucji.


@yhbgrobdoivbvwamsv:
No właśnie Reddit jest pięknym przykładem. Od kilku lat interfejs mają tak #!$%@?, że do dziś dziesięć razy się zastanawiam czy na pewno odpowiadam odpowiedniej osobie a po dłuższej przerwie od nowa "odkrywam" jak podejrzeć swoje wpisy, bo wszystko jest tak nieczytelne. Do tego moderację (boty) mają tak wytresowane, że na 10 postów 9 wpada do kosza w przeciągu max minuty ,
Powiedzcie jaką szanse na długoterminowy sukces ma platforma która ma na celu jak chyba nawet sama nazwa wskazuje hejtowanie innej platformy xD


@iluvmypickle: Nie do końca, ten portal założył wykopek który chciał udowodnić, że w kilka dni postawi lepszy portal niż Albicla, było kilku wykopków i ich portali, ale chyba tylko ten przetrwał do dziś. Drugim wykopem miał być lukier czy jakoś tak.