Wpis z mikrobloga

Poziom bluepillu łykanego na hejto przekroczył ilości przemysłowe. Jakiś normik w komentarzu napisał, że blackops2cel pic rel mógłby BEZ PROBLEMU ZARUCHAĆ jeśli tylko wziąłby się za siebie i przestał być leniwy xD Nie ma już co, tam się tworzy po prostu drugi reddit. Imo zrobią tam eksterminację tagu i czarnej piguły i wszyscy zostaną tutaj.

#blackpill #przegryw #p0lka #hejtoafera
Fekalny_okuratnik - Poziom bluepillu łykanego na hejto przekroczył ilości przemysłowe...

źródło: obraz_2023-01-19_101310375

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: ziom jest kompletnie chudy, to nawet nie jest poziom chudości jak jakiś biegacz tylko taki bardziej skinnyfat.
Przypakowanie daje mu już +2 na skali do 10
Kudłacz, włosy pod wpływem ciężaru mu się skręcają na bokach a na górze się spłaszczają, ogarnięcie fryzury +1 do wyglądu na skali do 10
CIuchy rzecz względna ale zamiast za dużej koszulki z jakimś logo dać normalną koszulkę bez logo i dopasowaną do jego
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Ty chyba jesteś chory na łeb. Gość ma osbolutnie podludzkie geny z nieproporcjonalną twarzą, szerokością kości, zapadniętymi oczami ofiary i absolutnie nieatrakcyjny kształt czaszki łącznie z wysokim FWHR ratio czyli stosunkiem długości twarzy do jej szerokości, było to już wielokrotnie wyjaśniane nawet na tak normickich kanałach yt jak nie wiem, ale się dowiem. Tak słabą strukturę kostną można zmienić chyba tylko inwazyjnymi operacjami plastycznymi, a ty gadasz o jakichś okularach
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: A jakże, gadam tak bo to prawda. Jak sobie patrzyłem na swoje zdjęcie jak miałem 20 lat a teraz po kilku latach albo niektórych ludziach których poznałem z internetu to byś nie poznał że to ci sami ludzie, po mnie chyba też byś nie poznał.

Zawsze warto to zrobić a oceniać potem, może się okazać że po prostu było się do tej pory mocno zaniedbanym, jeśli to nie pomaga to
  • Odpowiedz
@Uuroboros: No i jak zwykle opieranie się na dowodach anegdotycznych xD As w rękawie normictwa, no ale żeby nie było podam ci na tacy efekty twoich frazesów. Gość po "wzięciu się za siebie" nadal jest niewidzialny dla kobiet które traktują go gorzej jak gówno. Z resztą w obecnych czasach już będąc przeciętnym jesteś niewidzialnym nie mówiąc dopiero o brzydkich. Kiedy ludzie twojego pokroju wyjdą z wyparcia, że GENÓW NIE DA się
Fekalny_okuratnik - @Uuroboros: No i jak zwykle opieranie się na dowodach anegdotyczn...

źródło: obraz_2023-01-19_125301876

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: dodałeś zdjęcie pacanie na którym widać właśnie jak z 2/10 nerda stał się zwykłym normikiem XD poziom wyparcia lvl 100

Gość po "wzięciu się za siebie" nadal jest niewidzialny dla kobiet które traktują go gorzej jak gówno


@Fekalny_okuratnik: a pisałeś z nim i potwierdziłeś, że tak faktycznie jest czy opierasz się na własnych doświadczeniach?

Was przegrywy to trzeba w zoo zamykać XD

E: Dobra przejrzałem twój profil, masz tak
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: jeżeli po prawo to jego obecne zdjęcie to znaczy że wygląda znacznie lepiej. A czy ma powodzenie u kobiet? Pewnie znacznie większe niż gdyby wyglądał dalej na po lewej stronie. Przecież napisałem że chadem nie będzie żeby kobiety mu się same do stóp rzucały ale jest znacznie znacznie lepiej.

Kobiety od tysięcy lat się malują i upiękniają a przeceiż to też im nie zmienia genów czy kości, mimo to wyglądają
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Nawiązując właśnie do tego gościa, ostatnio widziałem bardzo podobnego, tak samo #!$%@? z twarzy faceta z dzieckiem. Gówniak na 100% jego, gdyż ryja również miał podobnie tragicznego. Piszę jako ciekawostkę, nie obalenie czarnej pigułki.
  • Odpowiedz
dodałeś zdjęcie pacanie na którym widać właśnie jak z 2/10 nerda stał się zwykłym normikiem XD poziom wyparcia lvl 100


@rimyi: Jak on jest według ciebie normikiem to pozdro. Nadal jest 3-4/10 tylko zdjęcie dodatkowo myli przez jego celowe i sztuczne mrużenie oczu.

a pisałeś z nim i potwierdziłeś, że tak faktycznie jest czy opierasz się na własnych doświadczeniach?


Gość się wielokrotnie dawno temu wypowiadał. Z resztą jak jesteś tak wielkim
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Wygląda tylko trochę lepiej, czy ma powodzenie u kobiet? Nie. Dzisiaj będąc przeciętnym w oczach kobiet już jesteś traktowany jak powietrze. Nie ma znaczenia czy jesteś 3/10 czy 5/10. Dopóki nie przekroczysz pewnego progu 7/10 bycia przystojnym to schemat się nie zmienia.
Kobiety od TYSIĘCY LAT się malują? XDD ło #!$%@? aż chciałbym na serio zobaczyć potwierdzenie tego, bo kosmetyki weszły do powszechnego użycia dopiero w naszym stuleciu. Wcześniej były
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Prawda jest taka że ten z obrazka nie zarucha a jeśli tak, to będzie mu #!$%@? ciężko. I nie wiem w czym tu jest problem. Jeden wygrał na loterii, drugi totalnie #!$%@?ł. Stulejarze wykopowi to by chcieli zeby dobre dupeczki na parszywe ryje zwracały uwagę. Przecież facet to też patrzy czy jak atakuje niewiaste to czy to czasem nie jest trochę bazyl. No chyba ze po pijaku, aczkolwiek całe szczęście
  • Odpowiedz
@yahoomlody: bo ci co wyglądają podobnie (90% tagu przegeyw) szuka przyczyny swoich niepowodzeń, skoro mimo zarabiania kasy, siłowni, looksmaxxingu dalej im nie wychodzi z babami dochodzą do słusznego wniosku, że jakieś tam ciuchy i sylwetka niewiele zmienia, a dla kobiet liczy się wzrost i ładna morda
  • Odpowiedz