Wpis z mikrobloga

  • 253
@Davidozz: wejdź sobie teraz, na głównej jest pisanie że niedługo bycie gejem będzie obowiązkowe xD niby żart ale wygląda to komicznie że wisi to na 1 stronie
  • Odpowiedz
Lurker to siedlisko homofobów i prawaków


@Gwendeith: Nie znałem tej stronki, wbijam. Pierwszy news: Istnieje związek między szczepionkami, a udarami.

Wyszedłem i już nigdy nie wrócę.
  • Odpowiedz
@Gwendeith: przecież tam jest łącznie z 50 użytkowników xD Post o którym wspominasz ma mniej "plusów/wykopów/piorunów" niż byle anime gówno na nocnej.

Tego nikt chyba nie bierze na poważnie, łącznie z ich adminem
  • Odpowiedz
najwyższa pora przywrócić fora tematyczne php by przemo


@Raisei-chan: imo bardzo dobry trop. System forów dyskusyjnych z lekkim softem i przyjaznym interfejsem, regularnie backupowany w chmurze (w razie czego) i elo. Opcjonalnie jakiś system forumowo-komunikatorowy p2p działąjący z zasady bezserwerowo, ale zapewniający w miarę dobrą integrację danych. Takie rozwiązania z utrudnioną cenzurą mogłyby się sprawdzić, ale właśnie pod warunkiem posiadania UX/UI przyjaznych użytkownikowi. Niestety, pomimo milionów projektów, takich rozwiązań aktualnie brak.
  • Odpowiedz
system forumowo-komunikatorowy p2p działąjący z zasady bezserwerowo, ale zapewniający w miarę dobrą integrację danych


@andrzej-tester: czyli wracamy do 40-letniego NNTP :-), nie jest co prawda bezserwerowy, ale rozproszony.
  • Odpowiedz
@Gwendeith: wykopki narzekali dekadę, że wykop stary i wypatrywali wykopa 2.0. Pojawił się wykop 2.0 to wykopki narzekają i chcą powrotu starego serwisu. Przewietrzcie czasami te swoje piwnice.
  • Odpowiedz
Hejto to prywatny folwark sebixa z mentalnością nastolatka z ADHD


@Gwendeith: aż sprawdziłem. Cała afera kręci się w okół wypędzenia #przegryw spowrotem na wypok.
Zachęcili mnie do siebie
  • Odpowiedz