Wpis z mikrobloga

wykopki narzekali dekadę, że wykop stary i wypatrywali wykopa 2.0. Pojawił się wykop 2.0 to wykopki narzekają i chcą powrotu starego serwisu. Przewietrzcie czasami te swoje piwnice.


@Uli_Kunkel: xD
@Gwendeith: dobrze, że ludzie powoli zaczynają zauważać czym jest hejto. Ludzie tam to ściek taki jak tutaj, ale moderacji nie ma i mogą robić co im się podoba. Podejrzane miejsce. W dodatku wszyscy udają miłych, że sobie z dzióbków każdy spija, a wystarczy się przyjrzeć żeby zobaczyć jakie toksyki tam siedzą. Omijać hejto z daleka, ja już się nauczyłem na swoim przykładzie
@Gwendeith
na hejto jest przynajmniej normalny poziom kultury, nie wiem jak będzie po napływie wykopków, ale raczej poziom spadnie. Poza tym podałeś najbardziej bezsensowny argument, bo nie miałeś się do czego przyczepić merytorycznie, a Michała i tak nikt nie przebije.
Hejto to prywatny folwark sebixa z mentalnością nastolatka z ADHD


@Gwendeith: a popatrz, już narzekają na napływ wykopków na hejto:

Cała ta afera jest konsekwencją tego, że prócz normalnych użytkowników pojawiają się tutaj też niedostosowane do życia w społeczeństwie elementy które uznają za zabawne już nawet nie tyle ciągłe nadawanie na swoje #!$%@?, a obwinianie o to wszystkich dookoła.
najwyższa pora przywrócić fora tematyczne php by przemo


@Raisei-chan: te fora były naprawdę najlepsze, mnie osobiście boli że te które upadły to razem z nimi przepadła zajebiście użyteczna wiedza która tam była, szczególnie jeśli chodzi o tematykę jak mechanika samochodowa itp, ludzie dzielili się różnymi schematami i pomysłami przy np. naprawie jakiegoś ciągnika bądź motocykla wyprodukowanego w latach '60. Teraz znaleźć cokolwiek w necie graniczy z cudem :(
@Gwendeith: w życiu tak bywa, że jak się czegoś bardzo nie chce robić, a powinno się lub po prostu zwleka się z tym, to przychodzi moment, sytuacja-przymus, która zmusza do zrobienia tego czegoś.

Tak samo z wykopem. Wiele osób używa go do marnowania czasu, a obecna sytuacja sprowokuje zrobienie niektórych rzeczy nie z przymusu, a z nudów, bo ile można używać coś czego się nie lubi, a wcale nie trzeba robić
@Gwendeith: ja obecnie rozpytuję o programistę i koszty, serio. W razie co zrobię zrzutkę – będzie wystarczająca ilość chętnych, żeby opłacić programistę – to i będzie nowy serwis.
na hejto jest przynajmniej normalny poziom kultury, nie wiem jak będzie po napływie wykopków, ale raczej poziom spadnie. Poza tym podałeś najbardziej bezsensowny argument, bo nie miałeś się do czego przyczepić merytorycznie, a Michała i tak nikt nie przebije.


@beerman: legendarny poziom kultury na hejto na przykładzie admina hejto xd
Pobierz p.....t - >na hejto jest przynajmniej normalny poziom kultury, nie wiem jak będzie po...
źródło: 34d750080df6cf61debf6c17e012abc28b4d254c21d2b23394d80e71e5faad90