Wpis z mikrobloga

no właśnie, wszystkie albo olbrzymia większość padły przez te #!$%@? fejsbuki, wiedziałem, że tak będzie już dawno temu, ale jak ludziom przetłumaczyć oczadzonym fejsikiem( ͡° ʖ̯ ͡°)


@aa-aa: Tu chyba nie chodzi tylko o to, ale też o jakieś szersze zmiany społeczne. Fejsbuk jest kurła tak niepraktyczny, chaotyczny, nieintuicyjny, nielogiczny w tych swoich grupach, że nijak się ma do takiego trybu korzystania z internetu jaki zapewniały (czy
w takim sensie ze jeżeli nie znajdujesz się lewym dolnym kawałku kompasu politycznego to nie masz co tam szukać, ponieważ inne poglądy niż z tej części kompasu są szybko cenzurowane


@okfmale: reddit to miliard subredditow i bardzo latwo wykroic sobie taka nisze, ze poruszasz sie w granicach swoich hobby i nie widzisz nic politycznego. Jak dla mnie zmiana wykopu to jest super bo w koncu przestane wchodzic na ta strone
@Gwendeith: o dzięki za reklamę Lurker, nie wiedziałem o niej a teraz widzę że naprawdę głównie ciekawostki tam wrzucają.
A że jest głównie prawicowy to przypomina mi się wykop jeszcze sprzed 9 lat.
Dzięki!
afera jest o to że admin kasuje wpisy wg widzi mi się a nie regulaminu. Tutaj jest pod tym względem lepiej


@Gwendeith: widze kolega nie ma za wiele stycznosci z moderacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciez tu jest uznaniowosc jak sie patrzy. regulamin stosowany kiedy wygodnie, a kiedy niewygodnie to mozesz sie odwolywac i patrzec jak odwolanie jest odrzucane, nie mamy panskiego plaszcza i co nam pan
@okfmale: no i bardzo dobrze, im mniej fanow patostreamow i rolnik szuka zony na redicie tym lepiej. Btw 3 minuty szukalem twojej odpowiedzi na moj komentarz bo notyfikacje otwieraja glowny wpis a nie komentarz na 3 stronie xd.
@Wyso52: no ale z tymi udarami to przecież wiadomo od początku. W rodzinie miałem taki przypadek. Zdrowy, młody, ćwiczący chłop dostał udaru. Odwiedziłem go i też straciłem węch itd. No jak to możliwe, że tez mając covid akurat w tym czasie miał udar? Masakra to była. Chyba na playerze jest dokument o ludziach, którzy mieli problemy po covidzie/udarze, jak powyższy przypadek - zamulanie, rozkojarzenie, spowolnienie, kłopoty z pamięcią, z zasypianiem.
@FalcoToJa: Nie sądzisz, że dawno po przyjęciu przez ludzkość 13 mld dawek powinno być już coś więcej o tych groźnych skutkach niż "są wątpliwości"? Bo te póki co mają tylko szury, świat medycyny nie odnotował żadnych skokowych wzrostów udarów czy innych groźnych skutków. Jak na złość jedynym obserwowanym skutkiem jest ten przewidywany przez wszystkich, czyli spadek liczby zgonów, zachorowań i groźnych powikłań przy covidzie.

No chyba że ty z tych co
@Gwendeith: myślę, że warto dać szansę #hejto ich reakcja na aferę z moderatorem daje nadzieję na poprawę w przyszłości. Przynajmniej warto spróbować tam wejść na kilka dni zanim bialkov naprawy wykopa, bo trudno go używać. Jest dużo kontentu tematycznego na kilka dni czytania conajmniej, dlatego szczerze polecam.
https://www.hejto.pl/?ref=2f784feb6d

(Napisanie tego komentarza z telefonu jest teraz tak niewygodne, że nawet z tego powodu warto spróbować hejto).
@dankpods: czytałeś jego wpis? Nawet jeśli ma rację to jego sposób wypowiedzi świadczy, że jest niedojrzałym, niestabilnym emocjonalnie bufonem z przerośniętym ego który nie potrafi profesjonalnie podejść do danego problemu i urządza pokazy swojej władzy. To nie jest dobry materiał na moderatora lub admina.
@Gwendeith: nie ma alternatywy, bo wykop jakby nie patrząc istnieje ponad 15 lat i wielu użytkowników siedzi tu na tyle długo, że została wypracowana pewna subkultura. Choćby niebieskie i różowepaski. Masa specyficznych powiedzonek, wspomnienia afer, pasty, które nadają się tylko na wykop itp. To tak przekładając np. na świat kibicowski. Jesteś od dziecka kibicem dajmy na to Górnika Zabrze, zdzierałeś gardło na trybunach, przeżyłeś z drużyną lepsze i gorsze momenty przez
Lurker to siedlisko homofobów i prawaków


@Gwendeith: Zupełnie pominąłeś, że jest martwy jak Wojtyła - w ciagu ostatnich 30 dni najwięcej pozytywnych ocen na ich blogu ma obrazek z 43 upvotami, a wpisy pojawiają się w odstępie kilku godizn xD
@Gwendeith: I na Wykopie człowiek dowiaduje się o istnieniu tych portali. Tylko przyspieszasz ucieczkę ludzi z Wykop. Takiej reklamy Hejto i Lurker jeszcze nigdzie nie mieli jak w ciągu ostatniej doby.