Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wracamy do Was z nowymi informacjami! Wczoraj obiecaliśmy, że w kolejnym kroku rozwiążemy problemy związane z czarnymi listami. Wiemy jak ważna jest dla Was ta funkcjonalność, dlatego to zadanie potraktowaliśmy priorytetowo. Obecnie możemy to powiedzieć głośno: czarne listy działają!

Ale to nie jedyna wdrożona dziś poprawka!

1. Rozwiązaliśmy problem z powiadomieniami, obecnie wszystkie powinny już do Was docierać na czas! ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Wystartowała nowa wersja Android W5.0.1 poprawiliśmy m.in problemy z autoryzacją).
3. Ulubione - zgłaszaliście nam błędy związane z ich działaniem, obecnie problem nie powinien już występować.
4. Poprawiliśmy również kolory plusów w trybie nocnym!

Aktualnie pracujemy nad pozostałymi zgłoszonymi przez Was tematami, już jutro pojawi się kolejna aktualizacja. Dziękujemy za to, że tak licznie zgłaszacie nam swoje pomysły i sugestie. Wiemy, że Wykop jest dla Was ważny, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy aby przyjemnie Wam się z niego korzystało! A tymczasem wracamy do kolejnych zadań!

Trzymajcie kciuki! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #nowywykop #wykop #wykopchangelog
Pobierz wykop - Wykopowicze, 

wracamy do Was z nowymi informacjami! Wczoraj obiecaliśmy, że ...
źródło: Wykop
  • 317
2. Wystartowała nowa wersja Android W5.0.1 poprawiliśmy m.in problemy z autoryzacją).


@wykop: to obniżcie jeszcze w aplikacji Wykopu na Androida wymagany API level z 26 na 24 bo wyskakuje mi, że moje urządzenie nie wspiera nowej wersji aplikacji.
@wykop Nie da razy coś zrobić z przewijaniem stron jak to było wcześniej? Co z obserwowanymi tagami, które były wcześniej po prawej stronie? Serio trzeba będzie gdzieś wejść najpierw w obserowane potem tagi potem zarządzaj a potem przejść w szukanie tego tagu?!
Te zmiany to chyba są w wersji deweloperskiej. Czarne listy dalej średnio działają, ulubione jak zniknęły tak dalej nie powróciły z ostatnich kilku dni.
@wykop

Czyli tak jak na wideo.. Klikam w powiadomienie od was i przenosi mnie do wpisu, zamiast do waszej konkretnej odpowiedzi. W związku z czym muszę przewijać strony, aby odszukać komentarz, co wiąże się z niepotrzebny klikaniem stron.Teoretycznie, jeśli odpowiecie mi po paru godzinach na komentarz, a wpis będzie mocno aktywny i przed waszą odpowiedzią dojdzie ze 200 nowych komentarzy, to dodatkowo trzeba będzie przeklikać jeszcze więcej stron w poszukiwaniu waszej reakcji.
Assiduus - @wykop

Czyli tak jak na wideo.. Klikam w powiadomienie od was i przenosi ...
@wykop: ja tam migruje na Hejto. Dla mnie jest nie do zaakceptowania, że teraz kreujecie się na przyjemniaczkow i że wam zależy. Od kilku lat zależy Wam głównie na hajsie i #!$%@? moderacji, wsłuchu-jecie się w głos ludu dopiero jak już go straciliscie. Jesteś bandą gnoja która nie potrafiła zrozumieć ze dla wykopu ważna jest nie tylko apka, ale też społeczność którą od jakiegoś czasu macie głęboko w dupie. Gdybyście byli
@wykop: weźcie dodajcie ze jak w szukajce sie wpisuje fraze zaczynajaca sie od # to przenosi na dany tag i pokazuje najnowsze wpisy bo za kazdym razem trzeba ustawiac filtry. Wiem, ze w szukajce podpowiada tagi, ale czekanie paru sekund az sie pojawi łaskawie okienko nie nalezy do przyjemnych, albo niech wyklop zapamietuje ostatnie filtry bo narazie to jest tragedia z tym
synbozy777 - @wykop: weźcie dodajcie ze jak w szukajce sie wpisuje fraze zaczynajaca ...
czarne listy działają!


@wykop: nie działają w panelu 'aktywne wpisy'

1. Rozwiązaliśmy problem z powiadomieniami, obecnie wszystkie powinny już do Was docierać na czas!


@wykop: od czasu aktualizacji nie dostałem żadnego powiadomienia
@wykop: jesteście pewni, że czarne listy już działają?

Scenariusz:

Mam kategorie własną Gaming, która zawiera takie tagi jak #gry czy też #nintendo

Przeglądam gorące z ostatnich 12H i na liście pojawia się wpis 18+ z #furry

No to wchodzę w #furry i daję na czarną listę

Wracam do poprzedniej strony - wpis z furry dalej jest widoczny

Odświeżam dla pewności całą stronę i wpis dalej się pojawia :(

W poprzedniej wersji
@wykop

Widzę, że na apce jest już scrollowanie strony, zamiast ponumerowane. Ale jeszcze dobrze by było. gdyby automatycznie przenosiło nas do konkretnej odpowiedzi, jak klika się w powiadomienie. I nie widzieć dlaczego, co jakiś czas trzeba zmieniać w opcjach - otrzymuj wiadomości od wszystkich, bo samo zmienia się na od nikogo.