Wpis z mikrobloga

-komentarze ciężko odróżnić od postów
-plusy nieczytelne
-brakuje obszaru do klikania bez konsekwencji. wszystko jest hoverem
-na pc wyświetla mi się skalowanie mobilne
-kolorystyka może być
-rumun nadal aktywny
-ludzie są oszołomieni zmianami
-cenzura gwiazdek
-cenzura ogólnie
-przechowywanie danych użytkowików lata po skasowaniu konta
-nie da się usunąć kategorii
-czarnolisto is gone
-mirkowyznania już nie ma
-całego api już nie ma
-wpisy na hejto mają po 1000 plusów gdzie wcześniej miały po 100
-tag #ukraina poniósł duże straty wojenne xD

#wykop20
  • 87
@kantek007: Brak korekty teksu, co jest dla mnie bardzo uciążliwe. Jako dyslektyk muszę teraz korzystać z zewnętrznego edytora, bo inaczej nikt nie zrozumiałby co napisałem, takie byki walę ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Nie ma też powiadomień z tagów i trzeba ręcznie klikać na "obserwowane>tagi" i tak za każdym razem, bo domyślnie ustawione jest "wszystko":/
@andromenda: Ty tak na poważnie, czy po prostu jesteś upośledzony?

Zawsze tutaj gwiazdki odpowiadały za pogrubienie. Tak samo, jak i ukośniki odpowiadały za pochylenie tekstu. Co drugi link na tej stronie był zawsze #!$%@?, dlatego ludzie dodawali linki w spoilerach.

Jest takie powiedzenie "słoń a sprawa polska" - tutaj powinno się mówić "słoń, a sprawa pisowa". Elita Internetu, #!$%@? mać xDDD
zmienili i nie odmienia, przyzwyczaisz się za kilka dni. przestań buldupic albo usuń konto


@zepsutyzachod: Przyzwyczaić to się można do szaty graficznej czy ogólnie layoutu. Tutaj zepsuta jest podstawowa funkcjonalność. Jak się można przyzwyczaić do zmian jeśli one zwyczajnie nie działają? To do czego chcesz się przyzwyczajać jak nie można tego używać.
Jak Ci przemalują samochód to się przyzwyczajasz do koloru a jak kierownica raz skręca a raz nie to też
cenzura gwiazdek


@kantek007: to nie jest cenzura tylko wszystko na wykopie co otoczysz gwiazdkami z dwóch stron będzie pogrubione. Tak mają to zakodowane i albo musisz "uciec" z tego kodowania poprzez dodanie \ albo musisz dodac wiecej gwiazdek i one beda "pogrubione" wewnątrz "pogrubiaczy"

masz dowód ***** ***