Wpis z mikrobloga

Będzie tak. Upakowałem wszystkie swoje środki w akcje i krypto. Teraz, boję się, że eśli to pójdzie do góry i za ileś lat dzień przed zcashowaniem pozycji będę szedł sobie z piękną wizją jak już za te miliony hulam i żyję jak król to jebnie mnie auto, albo pęknie żyłka w mózgu, a na domiar złego po śmierci wszyscy się będą nabijać ze mnieże czekał tyle lat z upakowaną kasą zamiast wyżyć hormony i w momencie jak zbił miliony i już miał wypłacić to nawet 1 dzień nie skorzystał i #!$%@?ął na udar albo w wypadku.

Jeśli jednak teraz się sprzedam i pójdę hulać i wyżyć hormony i wydam wszystko na przyjemności to okaże się, że przeżyję w dobrym zdrowiu do 100 lat i będę musiał tyrać u swoich panów do końca życia jako posłuszny karny niewolnik w męczarniach, które przeżywam już od 5 lat.

#przegryw #pieniadze #gielda #takaprawda #kryptowaluty #inwestowanie #januszebiznesu #pracbaza #inwestowanie #bitcoin #ethereum #depresja
  • 6
@Killeras: Tacy są ludzie. Moje ciało astralne będzie unosić się na pogrzebie nad wszystkimi zakonnikami i patrzeć jak ledwie powstrzymują wybuch śmiechu, że ja dedłem, a hajsy zostały i ktoś inny to #!$%@?.