Wpis z mikrobloga

14 lat spędziłem na wykopie, niemalże polowe życia. Już dawno miałem ochotę odejść, ale sentyment, plus brak jakiejś alternatywy do przegladania codziennych informacji. Ale chyba mnie zmotywowaliscie, szczególnie przez brak apki na #ios, przeglądanie tego w przeglądarce męczy strasznie.
I ogólnie to dziś zobaczyłem jak dużo szczęśliwszy potrafiłem być nie czytając tych negatywnych newsow z głównej.
Wiem ze nikt nie będzie tu za mną tęsknił, bo jakoś za dużo się nie udzielałem, po prostu chciałbym żebyś Białek wiedział, ze #!$%@?.
#wykop #nowywykop
  • 6
@exhale: nie przesadzam, po prostu mam juz dosc wykopu od dawna, a dzis sie przelala szala goryczy. Kiedys czlowiek mogl byc na biezaco z informacjami, poczytac jakis ciekawostek, posmiac sie. A dzis tylko jechanie po pisie, orlenie i ukraina, jedno na 50 znalezisk warte zobaczenia.
ogólnie to dziś zobaczyłem jak dużo szczęśliwszy potrafiłem być nie czytając tych negatywnych newsow z głównej. […] po prostu chciałbym żebyś Białek wiedział, ze #!$%@?.


@DownmiaN: Może właśnie tego potrzebowałeś? Odczuwasz właśnie pozytywny skutek, więc Białek ci tym być może życie uratował. A może powinieneś był zablokować tag polityka, ewentualnie olać główną? Teraz też możesz tworzyć kategorie do śledzenia. W każdym razie zdrówka życzę.

BTW. Możesz skorzystać z apki #pwa (Progressive
@DownmiaN: jestesmy tu juz tyle lat, sam wiesz jak wyglada to przy kazdym updacie. Za pare miesiecy zacznie ios dzialac, za rok, dwa ludzie sie przyzwyczaja i bedziemy dalej mirkowac o arbuzie
@miki4ever: wiem ze zawsze tak było, pamietam narzekanie ostatnim razem, ale wtedy byłem jakoś pozytywniej do tego nastawiony. Tym razem akurat sam update po prostu był takim zapalnikiem u mnie. To ze sie jad tu wylewa to jedno. Najgorsze to jest to ze jak jux wykopki podlapia jakiś temat jak chociażby ostatnio Orlen, to cisną po tym aż do porzygu, jakby nic innego sie nie działo wokół.