Wpis z mikrobloga

Ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałem się dzisiaj o nowym wykopie (jaki on jest okropny XD) oraz o tym, że Białek wraz z 0rlenem przerwali procedurę usuwania mojego konta. W takim razie zaglądam tu raz jeszcze, tym razem korzystając z okazji napiszę parę zdań na pożegnanie.

Koncept performance'u pod pseudonimem @chianski zdecydowanie się zużył. Te ponad 5 lat przyniosło mi nawet sporo frajdy; pustej, płytkiej, ale jednak. Niemniej szkoda mi energii i czasu, który poświęciłem na ten temat. Wiem, że wszystko powinno mieć swój kres, ludzie się zmieniają, ja się zmieniłem. Nie mam już czasu ani ochoty bawić się w to dalej i przyznam szczerze - jestem tym potwornie zmęczony.

Pierwszy raz w ogóle nie czekam na następny sezon Formuły 1. Ciekawe uczucie. Potwierdziło się to co czułem od dawna, że jestem kibicem kierowców, zajebistych osobistości i ich historii, a nie zespołów. To jak w życiu, interesują mnie jednostki, nie masa.

Dziękuję wszystkim dobrym mordeczkom, z którymi przez te lata tu pisałem. Jest Was zbyt wielu by wszytkich wymienić, wiem, że wiecie o kogo mi chodzi.

No i jeszcze jedno, tym razem to już osatni raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cheers!

#f1
c.....i - Ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałem się dzisiaj o nowym wykopie (jaki on jes...

źródło: 1989dce8b32a20b25e9b7044c6985ffb

Pobierz
  • 6