Wpis z mikrobloga

Klkukrotnie musiałem "odczytywać wszystkie", bo non stop pojawiało mi się powiadomienie, że mam coś nowego. Chciałem poczytać co na to inni użytkownicy, ale widocznie nie mogę. Nawet na swój komentarz musiałem czekać ze dwie minuty, przy okazji dając ci plusa, dzięki czemu masz ich łącznie -1 u mnie
Rzuku - Klkukrotnie musiałem "odczytywać wszystkie", bo non stop pojawiało mi się pow...

źródło: JlI9inE

Pobierz
@nowekontonowaja: no właśnie jest kropka, że nowa wiadomość, wchodzę w wiadomości, a tam nie ma żadnej nowej... I teraz mam strzelać kto mi coś wysłał? W ogóle w kolejności z dupy pokazuje przypadkowe konwersacje na liście
wejdź w post i go odśwież. Dopiero wyświetla odpowiedzi


@moll: Ale właśnie to zrobiłem i nie było odpowiedzi, one dopiero z czasem się pojawiają. Jestem też pewny, że tego komentarza, którego piszę też nie będę widział przez jakiś czas. Spróbuję zmierzyć stoperem
Edit: Meh, tego widać, ale jak wcześniej dodatłem edit to nie było, teraz edytuję drugi raz
@Rzuku: za to powiadomienie przyszło z opóźnieniem i przeniosło tylko do posta a nie na wysokość Twojej odpowiedzi...

Edit: i nadal mi wisi jako nieodczytane, mimo że za jego pomocą weszłam w post...
@moll: Właśnie jak scrollowałem do twojego posta myślałem jak tragicznym będzie to scrollowanie w wątku który ma 200+ komentarzy xD No, ale przynajmniej wykop nie pozwoli mi zapomnieć miłej konwersacji, cały czas mam powiadomienie mimo wejścia w każde powiadomienie i zaznaczania kilka razy "odczytaj wszystko"
@Rzuku: też to sobie wyobrażam. Plus zamulanie w wyświetlaniu na bieżąco przy większym natężeniu publikacji odpowiedzi. To będzie jakaś tragedia
@moll: Aaaaa Aaaaa, ekran mi pękł , więc myślałem że wykop tak wyglada na redmi, ogólnie to mocno się wiesza nowy wykop. Chyba muszę kupić coś co ma 8 albo 16 rdzeni xD, ogólnie wykop przypomina mi o możliwościach naszych speców od IT xd