Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
  • 37
Codzienne przypomnienie, że na wykopie mamy rosyjskie trolle i użytkowników jawnie postujących kremlowską propagandę, którą możemy znaleźć również w innych miejscach w internecie.


@suleD: Dodaj użytkownika @bombastick niby wspiera Ukrainę i wyzywa wszystkich od onuc ale bardzo często ma antyukraińskie wpisy. Często też krytykuje wysyłanie uzbrojenia na Ukrainę. Jak dla mnie jest to krypto onuca.

Zaraz wyskoczy z tekstem, że jesteśmy psami co potrafią tylko szczekać


@Vixay: Już to napisałem
@suleD: kapitalna zarzuta majster uderz w stół a onuce się odezwą( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)zrobiłeś słońce w ten pochmurny wieczór( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
wstydzisz się swojego pochodzenia?


@bombastick: No tak bardzo się wstydzę że sam o tym powiedziałem. A pod Polaka się nie musze podszywać bo mam obywatelstwo :d. Kocham Polskę bo to mój dom. Pomieszkasz tu więcej niż 11 miesięcy to może też zrozumiesz. Już pewnie zauważyłeś że jako Ukraińcy macie tutaj super socjal. Pewnie sam korzystasz to rozumiesz.
A pod Polaka się nie musze podszywać bo mam obywatelstwo


@Koniasz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nigdy Polakiem nie będziesz zapamiętaj( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ