Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
  • 37
Codzienne przypomnienie, że na wykopie mamy rosyjskie trolle i użytkowników jawnie postujących kremlowską propagandę, którą możemy znaleźć również w innych miejscach w internecie.


@suleD: Dodaj użytkownika @bombastick niby wspiera Ukrainę i wyzywa wszystkich od onuc ale bardzo często ma antyukraińskie wpisy. Często też krytykuje wysyłanie uzbrojenia na Ukrainę. Jak dla mnie jest to krypto onuca.

Zaraz wyskoczy z tekstem, że jesteśmy psami co potrafią tylko szczekać


@Vixay: Już to napisałem
@suleD: kapitalna zarzuta majster uderz w stół a onuce się odezwą( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)zrobiłeś słońce w ten pochmurny wieczór( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
wstydzisz się swojego pochodzenia?


@bombastick: No tak bardzo się wstydzę że sam o tym powiedziałem. A pod Polaka się nie musze podszywać bo mam obywatelstwo :d. Kocham Polskę bo to mój dom. Pomieszkasz tu więcej niż 11 miesięcy to może też zrozumiesz. Już pewnie zauważyłeś że jako Ukraińcy macie tutaj super socjal. Pewnie sam korzystasz to rozumiesz.
A pod Polaka się nie musze podszywać bo mam obywatelstwo


@Koniasz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nigdy Polakiem nie będziesz zapamiętaj( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bombastick: Zobacz sobie mój profil i komentarze pod postami z tą listą. Zawsze się odzywali, czasami nawet wrzucali atakujące mnie wpisy potem
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nigdy Polakiem nie będziesz zapamiętaj( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: Cancel culture już wjechało mocno. Stuknij się
Jako Rosjanin potrafiłem całkowicie zerwać więzy z Rosją


@Koniasz: tak widać to w twoich wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślisz że jako Ukrainiec masz jakiś immunitet ?

Ukrainiec gdy Ukraina jest w stanie wojny z Rosją dzień w dzień
chyba coś ci się we łbie pomieszało


@bombastick: Przestań pluć jadem. Już coraz więcej osób zauważa że kibicujesz Rosji. Myślisz że po wojnie tacy jak Ty dostaną jakieś przywileje?
Już coraz więcej osób zauważa że kibicujesz Rosji. Myślisz że po wojnie tacy jak Ty dostaną jakieś przywileje?


@Koniasz: przecież Rosjaninie wy te wojnę przegracie tylko idiota obstawiałby takiego konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
już poskarżyles się moderacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: Dlaczego miałbym ?

przecież wy te wojnę przegracie


@bombastick: Polska nie bierze udziału w wojnie. Ale chyba domyślam się do czego pijesz. Tak więc zagram w te grę. To kiedy Ukraina wygra wojnę i jak będzie wyglądał traktat pokojowy. Ukraina odbije wszystkie terytoria
@Koniasz: ale jakie dziecięce złości prawdę ci pisze nigdy nie bedziezz Polakiem tak ja Polak nie będzie Anglikiem czy Niemiec Francuzem a ja Ukraińcem cto że masz papierek nie uczyni cie innym człowiekiem zawsze będziesz Rosjaninem.
Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
ale jakie dziecięce złości prawdę ci pisze nigdy nie bedziezz Polakiem tak ja Polak nie będzie Anglikiem czy Niemiec Francuzem a ja Ukraińcem cto że masz papierek nie uczyni cie innym człowiekiem zawsze będziesz Rosjaninem.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?


@bombastick: I znowu brak odpowiedzi na pytanie. I jeszcze się odpaliłeś dzieciaku.