Wpis z mikrobloga

@derton778: Mam taki sam problem, trenuję z 3 miesiące i widzę jakieś rezultaty, ale no nie mam za dużo czasu po za pracą i chciałbym także spróbować czegoś co może mnie wspomóc, myślałem nad oxandrolone, ewentualnie coś innego, ale fajnie jakby ktoś kto się na tym zna mógł wyjaśnić jak to robić bezpiecznie.
@derton778: sterydy są tańsze niż #!$%@? suple, więc nad czym się tu zastanawiać? Chcesz kupować syf typu przedtreningówka/BCAA/kreatyna/białko/witaminy/#!$%@? muje i nie widzieć rezultatów, czy kupić sam testosteron i rosnąc jak na drożdżach?
@derton778: 3/10 bo odpisałem XD
Trochę cisnąłem z tego wpisu cały dzień ale weź napisz czy ty tak na serio czy dla beki

Mistrzu to jest maraton, nie sprint. Jeżeli twoim celem jest wyglądać jak Saker z WK albo podobnie i chcesz to zrobić w 3 misiące bo zaraz ci sie to znudzi i stracisz motywacje to niestety ale to sie nie uda nawet na metce trenie czy #!$%@? wie czym.
@derton778: Z Twoich poprzednich wpisów wnioskuje, że to nie jest troll XD
Tak poważnie to jak już kupiłeś ten karnet na rok to chodź regularnie, staraj się liczyć te makrosy i melduj się na siłce co 2 dni.
Po trzech miesiącach sumiennych treningów dopiero zobaczysz że będzie różnica. Ale na razie zapomnij, że po dwóch tygodniach będziesz cokolwiek widział...