Wpis z mikrobloga

@Jacek12:

Czasami można się popisać. Będzie na później, że jakby się dało zrobić w 5 minut to chyba zrobiłbym w 5 minut jak ostatnio.
@Murasame To jak w tym screenie z jakiegoś chińskiego oprogramowania gdzie były linijki kodu specjalnie spowalniające działanie programu. Wykupienie wersji premium sprawiało że jakiś programista zakomentowywał te linijki i program chulał szybciej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Murasame gdzie CR, testy, regresja, UAT? Każdy z tych etapów powinien to wyłapać..

Ale rozumiem Cię. Też pracowałem kiedyś sam w jakimś gówno projekcie gdzie wszystko leciało od kopa na proda
1. Hur dur Anon pomóż, maile nie wysyłają się z aplikacji, coś się zepsuło.

2. Patrzysz co się stało, smutna żaba, bo zapomniałeś odkomentowac linijki odpowiedzialne za wysyłanie maili jak sobie coś sprawdzałeś lokalnie.

3. Wrzucasz szybko poprawioną paczkę.

4. Anon kurła ty to naprawiasz rzeczy w 5 min, jesteś najlepszy.


@Murasame: A potem typowy programista się będzie żalić, że mu jakiś janusz-budowlaniec remont robi 3 miesiące. ( ͡° ͜
@Murasame: ale jak w 5 min, przecież to powinno trafić do backloga później do kolejnego sprintu, powinno zostać utworzone co najmniej ze 2 spotkania żeby omówić szczegóły później powinno być wyestymowane zaplanowane to powinno trwać conajmniej 2 tygodnie
@Murasame gdzie CR, testy, regresja, UAT? Każdy z tych etapów powinien to wyłapać..


@awiner: #!$%@?, że projekt pewnie legacy sprzed 15 lat i roczny budżet na jego utrzymanie to 5zł i dwa harnasie. Za każdym razem musi się trafić ktoś kto się #!$%@? że jak to tak bez user stories, sprintu, testów jednostkowych, regresyjnych i integracyjnych, tygodnia na stagingu i testowania przez QA, czterdziestu stron dokumentów i spotkania retro na koniec.