Wpis z mikrobloga

kto to jest ten sebek?


@zzbkk: Tag #sebcel dotyczy Sebastiana Podsiadło i jego działalności edukacyjnej w dziedzinie rozwoju osobistego, relacji damsko-męskich i biznesu. Zobacz kanał youtube "Sebastian Podsiadło".

Koleś drący japę na scenie to Łukasz Gmachowski. Zobacz kanał youtube: "GrowUp Session".
Był on naganiaczem w MLMowej piramidzie finansowej o nazwie IM Mastery Academy i na filmie widać spotkanie uczestników tego oszustwa, gdzie są motywowani do wytrwałego działania. I tak się składa,
@greedo: fajne deklaracje ()
(bo tak to się nazywa)
większość to tłumaczenia z ang dlatego niektóre brzmią dziwnie
wygląda na pozytywne szkolonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ol_Io: @jatylkopytam: Nie bardzo wiem, czemu Grzesiaka wrzucacie do wora MLM. To couch, którego raczej o oszustwa i naciągactwo ciężko posądzić. Chyba że coś się zmieniło bo czytałem o nim jakieś 2 lata temu.
@greedo: spaniały to był zlot npców - nawet gdyby im krzyknął "lubię jeść guwno" to cała sala jak te małpy by to powtórzyła xD


@mateosz_inbecki: nie powtórzyliby, chyba że byłby zlot ludzi lubiących guwno, ale troche cykających się o tym mówić.
Oczywiście wiem co masz myśli, jednak warto zaznaczyć, że na takie spędy najczęściej nie idą ludzie ślepo wierzący we wszystko co im się powie. Tacy też są, ale wtedy
@ol_Io: @jatylkopytam: Nie bardzo wiem, czemu Grzesiaka wrzucacie do wora MLM. To couch, którego raczej o oszustwa i naciągactwo ciężko posądzić. Chyba że coś się zmieniło bo czytałem o nim jakieś 2 lata temu.


Może dlatego że Ci wszyscy coachowie uczą jak prowadzić biznes i jak inwestować pieniądze. Sami jedyny biznes jaki prowadzą z powodzeniem to właśnie te konferencje i sprzedaż książek o motywacji i biznesie. Nie sądzisz że to