Wpis z mikrobloga

@Wanzey: Nie wiem o co chodzi, ale dziwnym trafem zawsze jak jest ból dupy o jakieś "woke/lewactwo", to chodzi o bajki. Czemu wszyscy oburzeni dorośli paróweczkowi przedsiębiorcy 100k tak bardzo na bieżąco są ze wszystkimi bajkami to nie wiem, ale się domyślam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wanzey: witamy w XXI wieku, gdzie zamiast tworzyć nowe uniwersum, bohaterów czy historie należy niszczyć te które są znane i lubiane.

Serial pewnie obejrzę, żeby mieć ocenę.
Bo orientacja seksualna czy to kolor skóry to jedno, ale fabuła i dialogi rodem z Rings Of Power (z której się obawiam) to zupełnie inna sprawa...
witamy w XXI wieku, gdzie zamiast tworzyć nowe uniwersum, bohaterów czy historie należy niszczyć te które są znane i lubiane.

Serial pewnie obejrzę, żeby mieć ocenę.


@hiperchimera: Mordo, ale wiesz, że oni właśnie po to to robią, abyś ty oburzony/z ciekawości obejrzał? Im to naprawdę wszystko jedno, z jakiego powodu obejrzysz ich produkcję. Sami nakręcacie tę spiralę, a bez jęku oburzonego wykoprawactwa w życiu bym o tym, ani o wielu innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: obejrzę, bo świat Scooby-Doo to bajka mojego dzieciństwa, a nie bo ktoś mi nakazał, albo oburzyłem się ich zmianami.

Filmy pełnometrażowe (aktorskie) były gó...nie, zobaczymy jak serial.
obejrzę, bo świat Scooby-Doo to bajka mojego dzieciństwa, a nie bo ktoś mi nakazał


@hiperchimera: Więc mówisz, że nikt ci nie nakazał, ale jeśli ktoś wyprodukuje jakąkolwiek bajkę z uniwersum znanego ci z kreskówek z dzieciństwa, to czujesz się zobligowany obejrzeć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak se śmieszkuje, ale widze, że ty akurat nie pierwszy raz na tego rodzaju marketing się łapiesz. Mnie tam akurat to wisi,