Wpis z mikrobloga

Ale pieprzenie starych z rana potrawi wnerwić na maksa. Typu: synu, ty masz tylko kilku kolegów, którzy nic nie robia ze swoim życiem, nie masz dziewczyny, chcesz być sam na starość? ( super argumentacja z trzymaniem pod kloszem w decydująych latach kiedy było kogo wyrwać to nie, na noc nie wyjdziesz). Baby wsyzalane, chcą beciaka, a ja mam mieć pierwszą relację z kimś kto mnie pociagnie w doł? Samotnośc w moim wieku nie jest taka zła, bo widzę jak to wygląda u innych. Na tym polu yebać mocno związki

A teraz kiedy najlepszą opcją jest samotność poza ta malutką paczką kumpli to nagle chcą żebym miał życie towarzyskie.
Wyszalane wczesniej normictwo z bombelkami to faktycznie marzenie chłopa by mieć takich znajomych. Wolę moich kumpli neetów z którymi pogadam o grach. Przegrywy z jednym mają rację. Lata 16-25 sa na to. Potem zaczyna się dla wielu porza zycia, nuda, założenia rodziny, a z takimi starymi prykami mentalnymi nie mam o czym gadać.

#agepill #timepill #blackpill #przegryw
  • 14
@dondonu: Piękny obraz waszego pokolenia, 25± i dopiero zaczynają myśleć o zgoleniu dziecęcego wąsa żenada dzieciaki i jeszcze się dziwią że kobiety nie zwracają na was uwagi ale żaden nie wpadł na to że kobieta potrzebuje mężczyzny a nie dzieciaka więc dalej pijcie mleczko i płaczcie jakie to p0lki mają wymagania z kosmosu
@dondonu: Wyprowadź się. Chyba, że jednak jest ci co zarzucić - życie na pasożyta? Bo to już szkodzi innym.

A poza tym to niech sobie każdy żyje po swojemu, dopóki nie szkodzi to innym to co kogo interesuje styl życia innych.

Mam znajomych, 30+, nie załapali się "w momencie" na związki, jeden typek traci włosy już nawet, więc pech genetyczny. Ale wyglądają na szczęśliwych, czasem się spotykamy. Ja też żyję "alternatywnie",
Wyprowadź się. Chyba, że jednak jest ci co zarzucić - życie na pasożyta?


@otoczenie_sieciowe: Nie no pracuję

To fakt, największa hipokryzja, o której w sumie nigdy nie myślałam bliżej. Plusik.


Z tym jest problem tak u 10 , 15% przegrywów. Mieli szansę, ale się nie wyszaleli, dlatego na związek ze stabilziacją reagują jak płachta na byka