Wpis z mikrobloga

chvj mnie obchodzi czy ukraincy sobie spiewaja piesni bandery, czy nawet pomniki beda mu stawiac. rosjanie sa 100x gorsi. wiec dopoki ukraincy beda z nimi walczyc bede ich popierac.

zeby nie bylo, moi pradziadkowie ukrywali sie po lasach, w okolicach wolynia uciekajac przed banderowcami.
dzis ukraincy walcza z ruska dzicza broniac europy przed zaraza. jest to dla mnie wazniejsze niz to co sie dzialo 80 lat temu

#ukraina #rosja #historia #opinia #polska #oswiadczenie
  • 34
@gharman: ale wiesz, że istnieją ludzie którzy chcą żeby pomagać Ukraińcom, i chcą żeby Ukraińcy przestali gloryfikowac bandere? Te 2 rzeczy się nie wykluczają i nie musisz akceptować kultu Bandery żeby stać po stronie Ukrainy
@Narcyz_: tak i ja sie z nimi zgadzam, generalnie tez ukraincow nie lubie. uwazam natomiast ze uzywanie tych argumentow z bandera zeby mowic ze nie nalezy im pomagac jest glupie. bo pomagamy im nie dlatego ze ich lubimy albo ze sa fajni, tylko dlatego ze walcza z wrogiem przeciw ktoremu cale wojsko polskie jest budowane od lat
@gharman: więc ich ignoruj, albo napisz to co mi odpisałeś, a nie ze ci nie przeszkadza wynoszenie na piedestał ludzi, którzy mordowali rodaków w najbardziej barbarzyńskie sposoby jeszcze 80 lat temu
@Narcyz_ ale wiesz, że istnieją ludzie którzy chcą żeby pomagać Ukraińcom, i chcą żeby Ukraińcy przestali gloryfikowac bandere? Te 2 rzeczy się nie wykluczają i nie musisz akceptować kultu Bandery żeby stać po stronie Ukrainy


Tym się zajmiemy po wojnie
@Grooveer: ale nawet nie chodzi o samych Ukraińców, tylko np. takie wpisy i komentarze jak ten, że w sumie w dupie mam bandere bo Ukraińcy zabijają Rosjan. Nie - dobrze, że zabijają Rosjan, ale źle że walą konia do Bandery. I nie rozumiem dlaczego na wykopie ludzie bagatelizują zbrodnie i machaja ręka tylko po to, żeby dociąć komuś albo zebrać plusy.
@Grooveer: Nie zajmowaliśmy się przed i nie zajmiemy się po. Nie mydl oczu. Teraz to jest najlepszy moment bo mamy lewar. Nie obchodzi mnie, że ruskie są gorsze. Nie uniewinniam mordercy który zabił mordercę.
@idina: nikt tu nie uniewinnia, banderowcy to chvje. ale jesli mam do wyboru o tym gadac i dawac wode na mlyn ruskim trollom co chca odciac finansowanie sprzetu na ukraine, albo wybielac banderowcow ale zeby jednak walczyli z ruskimi to wybieram to drugie