Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, ostatnio w pracy miałem masę do roboty, zmęczenie, stres itp. Po wydaniu kolejnej wersji produktu (IT) zrobiło się już w końcu trochę luźniej, a ja chciałbym odpocząć bo już widzę, że zbliżają się kolejne zadania... Mam pakiet w Medicover, rok temu byłem chory to tam po prostu na czacie lekraz mi przypisał leki i L4, myślicie, że jak bym napisał, że jestem po prostu przemęczony i chcę odpocząć to dostałbym na to L4? Nie chcę za bardzo brać na to urlopu, czy to raczej nie przejdzie i wymyślić coś innego (jeśli już to co, jak byłem wtedy chory to miałem robić zdjęcie gardła (XD))

#pracbaza #korposwiat #praca #pytanie #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c4030001f4c80d19019d07
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
OP: > jeśli nadchodzące zadania w Twojej pracy doprowadzają Cię do myśli, aly iść na L4 to zastanów się nad jej zmianą.

Bardziej to wynika z tego że poprzednio miałem sporo zajęcia i dużo energii mi to zabrało, teraz będzie już luźniej, ale zawsze coś do roboty. Nad zmianą pewnie też się zastanowię, ale jak usłyszę ile zaproponują podwyżki.

właśnie po to jest urlop by wypocząć


Domyślam się, ale zastanawiam się