Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wybaczcie że z anonima, nie mam konta.
Pytanko dotyczące #ubezpieczenie #oc, jestem świeżym kierowcą #motocykle, poprzednio prawie 10 lat samochodem bez szkód, ale ubezpieczenia na moje nazwisko w ufz to może 2-3 lata. W porównywarkach liczą sobie za ubezpieczenie małej maszyny ok. 600-700 złotych, natomiast uniqa wyliczyła 150 zł bez żadnych wałów, tj. jako datę uzyskania uprawnień wprowadzam datę uzyskania kat. A, tak samo pozostałe pola zgodnie z prawdą. Czy jest możliwe żeby nowy kierowca ubezpieczył motocykl za taką kwotę?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c3f9eb01f4c80d19019ab6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak. Mam prawko B od 2006, czy tam 2007r, zrobiłem A jakieś pół roku temu i ubezpieczenie na pełnym wypasie z opcją regularnych podróży zagranicznych to dla mnie kwota 180zł na rok za motocykl 600cm3.

Ciekaw jestem, czy w świecie moto jest tak, jak w świecie samochodów, że są modele za które ubezpieczenie będzie droższe, jak w przypadku Audi, czy BMW.
@AnonimoweMirkoWyznania ubezpieczenie OC nie jest dla ciebie tylko dla wyrównania szkód spowodowanych przez ciebie, więc bym się nie zastanawiał. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z drugiej strony Uniqa to bandyci, złodzieje i qrwy wszeteczne. Nieopatrznie ubezpieczyłem u nich dom, miałem awarię i zalanie pół roku temu. Do dzisiaj dostałem od nich 2100 PLN, a prace+ materiały wyniosły prawie 15k. Odwołania, próby rozmowy nic nie dają, oddałem sprawę do prawnika