Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo, tutaj miras co tydzień temu relacjonował swoje pierwsze spotkanie z Ukrainką.
Od tego dnia codziennie do siebie piszemy, ale już nie tak dużo bo i ona i ja chodzimy do pracy, więc nie mamy tyle czasu. Dzisiaj po tygodniu chciałem wyforsować drugie spotkanie, ale ona wysłała mi zdjęcie wina i mówiła, że jest umówiona, że z kolegą wkrótce będzie je pić. Napisała mi, że wypije również i za moje zdrowie. Więc uznałem, że to zły moment na forsowanie spotkania i nadmierne pisanie, skoro dzisiaj ma spotkanie z kolegą przy winie. Rys psychologiczny Ukrainki? Jak dla mnie to jest żeński odpowiednik nice guya, czyli bardzo miła.
Forsować spotkanie następne, czy nie forsować? Skoro piszemy codziennie a po spotkaniu jak jej napisałem, że czułem się na spotkaniu bardzo dobrze i komfortowo, na co ona mi odpisała, że się tak czuła to chyba mam duże szanse, że mnie lubi i zaakceptuje propozycje?
#zwiazki #ukraina #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c3c5ec01f4c80d190193c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
Ten kolega może być nawet wieloletnim przyjacielem gejem ale samo to, że nie znalazła dla Ciebie czasu świadczy to tym że nie jest zainteresowana. Jakby chciała to znalazłaby czas chciazby na szybką kawkę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakiś typ już ją tam bolcuje aż pewnie tchu nie może nabrać, a ten się pyta czy do niej pisać. Faceci to jednak mało domyślne bestie. Jasno dało ci do zrozumienia, że przyjeciele
  • Odpowiedz