Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3041
Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wiedzcie, że ich awaria toalety to bullshit, a nie awaria.

Toaleta jest zamknięta pod pozorem "awarii" od dobrego pół roku, a wczoraj widziałem jak pani z obsługi ją otworzyła swoim kluczem, załatwiła się i wyszła. Gdy zapytałem czy też możemy, to podkręciła głową, zamknęła toaletę i poszła robić kebaby... Ale jak się wkurzyłem, powiedziałem że tak nie będzie i zrobiłem fotkę tej kartki o awarii, to szybciutko otworzyła toaletę dla mnie i dziewczyny, po czym znów ją zamknęła i przed resztą klientów udają, że jest awaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie #afera bo to robienie z klienta idioty. Kebab mają super, ale podejście z dupy.
Pobierz
źródło: comment_1673772071TlMkyJJkcT5ohJbk8qw6KN.jpg
  • 143
nikomu też nie chce się sprzątać obsranych ścian po #!$%@? plebsie jak ty, który się awanturuje że mają mu wielkiemu panu otworzyć kibel mimo awarii xDD co cię obchodzi ile ona trwa? Chodzisz tam żreć czy srać bo w domu tylko sławojka? Xd


@twojmlodszybrat:
Czy ty się właśnie #!$%@?łeś do chłopa, który oczekuje, że w 2023 roku w lokalu gastronomicznym w stolicy Polski będzie kibel? xD Ludzie, skąd wy się #!$%@?
@twojmlodszybrat Oczywiście że nie ma obowiązku ale ktoś mieszkający w Warszawie tego po prostu oczekuje. Tym bardziej że ten kibel tam jest xD. Moze spróbujmy pewnej analogii. Masz w domu kibel? Wyobraź sobie, że ja zakładam że masz i jest to oczywistosc o którą nie muszę pytać xD, na co ty mi odpowiadasz że w sumie to mieszkasz sam i mało gówna tym kiblem spływało, a poza tym nie chciało ci się
@twojmlodszybrat:

chodzi o to, że w lokalu powinna być osobna toaleta dla pracowników. Najwidoczniej jej nie ma, nikomu też nie chce się sprzątać obsranych ścian po #!$%@? plebsie jak ty, który się awanturuje że mają mu wielkiemu panu otworzyć kibel mimo awarii xDD co cię obchodzi ile ona trwa? Chodzisz tam żreć czy srać bo w domu tylko sławojka? Xd


Co za #!$%@? podejście i jeszcze tyle plusów. (
myjesz ręce w budzie od kebaba


@MrMas: myje ręce przed jedzeniem, mydłem. Zawsze to lepiej niż robić to brudnymi rękoma, zatrważające jest to, że komuś kto potrafi pisać, trzeba to tłumaczyć.