Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Co byście zrobili...

masz nieruchomość którą sprzedajesz długooo, latami powiedzmy, nagle trafia się kupiec i gitara. Jednak zawsze wiedziałeś że w okolicy i ogólnie nawet w kraju są powystawiane podobne nieruchomości w sensie rodzaju, podobna cena, alle gorsze.

WW takim układzie byście się cieszyli ze sprzedaży czy żałowali bo gorsze kosztują tyle samo?
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@death070: kwestia jeszcze go to za nieruchomość. Jak jakiś domek na zadupiu, mieszkanie w małym miasteczku albo słabej dzielnicy, to fajnie teraz sprzedać na górce. Bo będą spadać.

Jeśli dobra lokalizacja, to szkoda, bo można było trzymać, bo cena się utrzyma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@death070: zresztą jak już sprzedałeś, to po co ta rozkmina? Już nie cofniesz.

Chyba że jeszcze możesz się wycofać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mk321: no tak to jest niewiadoma

@death070: jeśli było, a zniknęło, to możliwe, że ktoś sprzedał. Jeśli wiszą kilka miesięcy, no to nikt nie kupuje i sprzedający czeka na cud.
  • Odpowiedz
@death070:

To jak Twoje sie sprzedawlo latami to te gorsze sie wgl nie sprzedacza albo beda sie sprzedawac jeszcze dluzej. Jak ktos kupił to jest omen tego ze było blisko realnej wartosci. A to ze gorsze sa wystawione, to ze sobie ktos wystawił to moze byc jego zyczenie ktorego nikt nie zrealizuje. Ja bym sie cieszyl ze sprzedałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
masz nieruchomość którą sprzedajesz długooo, latami powiedzmy,

@death070: jak sprzedajesz niesprzedawalna nieruchomość po latach, jeszcze za cenę bliska tego co chciałeś to jest to ogromny sukces i trzeba otwierać szampana a nie martwić się że inni nie sprzedają jeszcze drożej ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@running: racja, ale rzeczoznawca mi wycenił ją wyżej o kilkadziesiąt tys. Zawsze po transakcji pozostaje pytanie czy można było jeszcze poczekać.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@death070: nieruchomość jest warta tyle ile kupiec jest gotowy za nią zapłacić Znalazłeś przez kilka lat dokładnie jednego kupca To jak myślisz ile zajęłoby ci szukanie następnego, gotowego dać więcej?
  • Odpowiedz
@running: ale na szukanie nie ma reguły, to że kilka lat nie było nikogo nie znaczy że w ciagu miesiąca nie zjawi się trzech. Rozumiem co chcesz przekazać ale to nie sprzedaż auta tylko inna kasa, z mniejszą nie miałbym problemu.

I tu raczej nie chodzi że ja chcę z chytrości więcej tylko to co mam dostać jest dużo poniżej założonego wyniku, stąd rozkmina.
  • Odpowiedz