Wpis z mikrobloga

-Fun fact - 90% tekstów, o Wołyniu, na wykopie to teksty, że nie należy pisać o Wołyniu („ale Wołyń iks de”)
-gdy Zełeński ostatnio odwiedził Stany, wykopy po raz kolejny miały zbiorowe urojenia „zauważyliście jak zwiększyła się liczba wpisów o Wołyniu, gdy Zełeński odwiedził Bidena? ale onuce ta wizyta PIECZE” mimo, że nic takiego nie miało miejsca
-Punkt zwrotny w spamowaniu, nastąpił, gdy okazało się, że Zełeński jednak nie potępi wołyńskiego ludobójstwa. Spam „zobaczycie jak prawaków będzie PIEKŁA DUPA”, został zastąpiony tekstami typu „kiedy to było?! może napisz co jeszcze o potopie Szwedzkim IKS DE” tutaj pełniejsza lista
-na screenie jeden, z powodów, za którego, dostałem bana. Wypowiedź na temat Wołynia, pod tagiem Wołyń i Ukraina, została oznaczona, jako niewłaściwe użycie tagów, kek. BTW, jak Miller „potężnie masakrował” Kaczyńskiego wpisami na Twitterze, to wykopy komentowały, to tekstami „najlepszy premier 30lecia, top!!!”. Teraz, nagle sobie przypomniały, o jego komunistycznej przeszłości. Codzienna wykopowa hipokryzja odbyta
-albo mi się wydaje, albo na wykopie jest ostra wycinka wpisów, gdzie nie pisze się pozytywnie o Ukrainie. Skomentowałem trzy takie wpisy i nie widzę, żadnego
-aha, no i warto dodać, że może i wbrew zapowiedziom, Zełeński nie potępił, wiadomo czego ale za to, dostaliśmy „status specjalny”, to jakby was zastanawiało skąd ten sznur samochodów, na przejściach granicznych, z Ukrainą. Polacy ustawiają się gremialnie kolejkach, by studiować, leczyć się na Ukrainie i zakładać tam firmy, bo widać wcześniej , nie było to możliwe. No i ważne, że czasem Zełeński, powie kilka słów, po polsku, wtedy wykopy dostają zbiorowej ekstazy.
#ukraina #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #wolyn #polityka
Pobierz huncwot_ - -Fun fact - 90% tekstów, o Wołyniu, na wykopie to teksty, że nie należy pi...
źródło: comment_16737295506redpNJK0xZxcJr4gGFhVN.jpg
  • 53
Jestem przekonany, że Sowieci (po obu stronach granicy) po wojnie nie zostawili przy życiu żadnego upowca, więc sprawa jest imo zakończona.