Wpis z mikrobloga

W sumie, dam wam na tagu święto :)
Ostatni post dał mi dużo do myślenia i tak jak pisałem w komentarzu:

Nieważne że:
- mam zawsze umowy na wyłączność
- w każdym ogłoszeniu mam dokładną ulice, oraz numer bloku (jak nie zapomnę)
- mamy profesjonalne zdjęcia od fotografa i filmy w każdej ofercie
- ba! jesteśmy nominowani do lidera nieruchomości otodomu = jesteśmy w TOP10 biur nieruchomości w Małopolsce
- nigdy w życiu nie wziąłem prowizji od kupującego
- jak ktoś mnie o cos pyta na mikroblogu, czy na priv, to zgodnie z prawda i sumieniem na każde pytanie odpowiadam

A i tak jestem szkalowany, wyzywany i pod każdym postem ktoś życzy mi śmierci.

Także... bawcie się na tagu, wyzywajcie ludzi, obrażajcie wszystkich którzy mają inne zdanie niż wy - ale już beze mnie.

Kto ma do mnie kontakt, ten ma - można śmiało dzwonić lub pisać.

Dziękuje wszystkim za te parę lat mirkowania, niesamowite akcje, wykopiwa, wykopaki i inne.

Na mnie już czas.

Dziękuje #nieruchomosci #mieszkanie za to że uwalniacie mnie od tego toksycznego portalu.

Powodzenia!
  • 17
@KromkaMistrz szkoda miras, że się poddałeś.

Ja za moje poglądy też zbieram tutaj bluzgi, nawet wykopowi handlarze betonu stalkowali mnie na jakichś forach i manipulowali wpisami których rzekomo byłem autorem by przyprawić mi gębe tutaj.

Wykop bywa toksyczny, trzeba mieć dystans i tyle.
Robiłeś pozytywną robote tutaj i bedzie szkoda dla tagu. Tak jak nie każdy ksiądz to pedofil, a nie każdy policjant to pałkarz to i Tobie dobrze z oczu patrzyło,
@francoisinho: No ciebie można spotkać na wymianie opon u januszexa biedaku haha xD

PS jaka mała pizza XDD to jedyny słyszy rozmiar XD wszystkie większe rozmiary to pizza dla studenciakow żeby przyoszczędzić. Przestan się kompromitować XD