Wpis z mikrobloga

@mango: Niemcy to jest stan umysłu. Ostatnio jeden agent studiujący psychologię mówił mi że ma "świetny" pomysł:

Wrzucać ludzi z zaburzeniami psychologicznymi (typu psychopatia) prewencyjnie do więzień, dla bezpieczeństwa społeczeństwa.


¯\_(ツ)_/¯ To tak jakby ktoś się kiedyś zastanawiał jak pewne partie mogą uzyskiwać tak wysokie wyniki w wyborach.

Chyba udało mi się na szczęście wytłumaczyć dlaczego ten pomysł jest głupi, ale kto wie.
@mango: Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona rubli dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Władimir Putin wiedział o agresji na Ukrainę. Po prostu nie wiedział! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedział albo nie wiedział. Ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Siergieja Szojgu z posiedzenia sztabu generalnego. On powiedział, taki zmęczony, powiedział: „Zrobiłem coś strasznego, ale imię
@Gawol_1:

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona hrywni dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Stepan Bandera wiedział o Wołyniu. Po prostu nie wiedział! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedział albo nie wiedział. Ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Jehwena Konowalca z posiedzenia sztabu generalnego. On powiedział, taki zmęczony, powiedział: „Zrobiłem coś strasznego, ale imię Bandery pozostanie