Wpis z mikrobloga

Też tak macie że kręci was w dziewczynach kiedy są ogólnie ładne ale nie za idealne? W sensie jakaś szpara w zębach, nie nadwaga ale kilka dodatkowych kg albo delikatny zez przy zachowaniu ogólnej atrakcyjności. Wydają się takie bardziej normalne z którymi można wszystko robić.
Mnie np. odrzucają wszystkie takie same laski z insta gdzie po samej minie srającego kota widać że mają wywalone ego i są nieznośne do życia.
Albo wkurza mnie jak taka idzie w góry czy robić coś fizycznego np. porobić coś na działce czy na grilla i ubiera się pindzia jak na rozdanie oskarów bardzo ładnie a niepraktycznie. Tak jak ja bym szedł skopać ogródek i wyskoczył w garniaku.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
#przemyslenia
#przemysleniazdupy
  • 2
@Lorenzo_Sicario
Oj tak wariacie. Ładnie opisałeś pewne poczucie normalności, poprzez akceptowanie "skaz" wizerunku. Przez chory pryzmat postrzegania świata, aby wyglądał jak z social mediów bądź to #!$%@? w kosmos ego, są to skazy lecz dla normalnego (chociaż to niefortunne słowo), to cechy, które mają swoje znaczenie (jak zmarszczki mimiczne).

Uwielbiam zajęcze wargi u kobiet i swobodę w tym, aby się #!$%@?ć przy takim czymś fizycznym, o którym piszesz.