Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polasz: gdzies w warszawie wsiadales? Polecam kiedys walnac cala trase, ja lecialem krynica zdroj -> gdynia , trafil sie popsuty wagon 1 klasy - nie sprzedawali miejsc na niego bo mial popsute ogrzewanie. 12h w 30°C, mega wycieczka XD
@Cecill właśnie tego się obawiam. Od tygodnia obserwuję ten wiatr i dziś pokazuje już mniejszy po 16 w stosunku to modelu pogody z przed paru dni.
@cybulion ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wschodniej. Jadę jedynką, ale pełna jest i grzeją. Tak samemu w przedziale to spoczko przygoda, z chrapiącymi ludźmi w przedziale trochę gorzej ale nie mam co narzekać :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polasz: akurat mialem farta bo przeciagali wagony do naprawy z krakowa na polnoc, zreszta z dwa miesiace temu trafilem ze ciagneli popsute kuszetki, i trase krk-iława spedzilem na leżąco w cenie 2 klasy XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polasz: kiedyś wylądowałem w Szczecinie i pojechałem najdalej gdzie sie dalo bezpośrednim i wylądowałem w Przemyślu ( ͡° ͜ʖ ͡°) do dzis wspominam tą podróż, losowe osoby spotkane, wszyscy pili, nie mialem takiego zamiaru ale każdy częstował... dobrze, że Przemyśl był końcowa stacją i udalo się wysiąść ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@S_grubcio bardzo chętnie usłyszę. Jak wolisz pisz na priv ale chyba każdy chętnie przeczyta. Mamy bilety na sektor D bo na te lepsze już się wyprzedały jak kupowaliśmy :)
Rozkład kamer zawsze jest taki, że widać sektor C z flagami więc im poświęca się więcej czasu i ich flagi będzie widać w TV. Jeśli zabrałeś flagę z napisem miasta to ciężko będzie ją zauważyć w TV. Na sektor D jest jedno z lepszych wejść bo na C trzeba iść pod górkę. Jeśli będziesz szedł z hotelu ulicą Piłsudskiego to licz się z tym, że będziesz musiał obejść całą ulice Czecha bo
I następnym razem kup bilety na C, broń Cię Boże na te Górne sektory bo będzie mgła/smog i nic nie będziesz widział. I ubrać się ciepło, z jedzeniem może ciężko być wejść. O alko też możesz zapomnieć na bramkach wywalają wszystko do dużego śmietnika. Parę razy byłem świadkiem jak wywalali całe butelki 0,7 do śmietnika, nawet cały śmietnik małpek był. Ludzie stali i na hejnał zerowali przed ochrona by nie wywalać xD
Parę razy byłem świadkiem jak wywalali całe butelki 0,7 do śmietnika, nawet cały śmietnik małpek był. Ludzie stali i na hejnał zerowali przed ochrona by nie wywalać xD


@S_grubcio: bo ludzie to debile i nie umieją sobie wnieść alko bez przypału xD. Wsadzi 0,7 do plecaka zadowolony, że ze szwagrem se wypije.