Wpis z mikrobloga

Mendy niewinny, a prawie wszyscy zdążyli zrobić z niego potwora.

Chłop ma po karierze na najwyższym poziomie i nigdy już nie ucieknie przed stygmatyzacją.

Parę słów do niektórych „najpoprawniejszych” o „nowoczesnych” poglądach:

Dalej udawajcie, że wszystko gra, a piekło mężczyzn nie istnieje i jest wymysłem inceli / przegrywów / konserwatystów.

Każdego z nas praktycznie każda kobieta może zniszczyć w dowolnym momencie. Żyjemy w systemie, w którym jest przyzwolenie na niszczenie mężczyzn.

#pieklomezczyzn #pilkanozna #premierleague ; dla zasięgu: #blackpill #bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Mendy niewinny, a prawie wszyscy zdążyli zrobić z niego potwora.

C...

źródło: comment_1673614404FVR7RuZ38gl2qk42qFLaAm.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: za fałszywe oskarżenia to #!$%@?ć prądem, ale te zarzuty były od sześciu różnych kobiet? Trochę podejrzane


@Xuzoun: Grubość portfela oskarżonego jest tutaj odwrotnie proporcjonalna do ilości „ofiar”. Zresztą patrz jak z marszu zwiększa to siłę oskarżenia.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Ale to nie znaczy z automatu, ze kobiety kłamały. Tu również trzeba udowodnić winę.

Jak Ci sąsiad ukradnie rower, i jedynym dowodem tego, ze tak było będą Twoje zeznania, ze widziałeś jak to robi, a gość się nie przyzna, to go uniewinnia, ale to znaczy, ze Ciebie maja z automatu skazać za fałszywe zeznania?
  • Odpowiedz
Ale to nie znaczy z automatu, ze kobiety kłamały. Tu również trzeba udowodnić winę.

Jak Ci sąsiad ukradnie rower, i jedynym dowodem tego, ze tak było będą Twoje zeznania, ze widziałeś jak to robi, a gość się nie przyzna, to go uniewinnia, ale to znaczy, ze Ciebie maja z automatu skazać za fałszywe zeznania?


@rudyba: Fałszywe zeznania to jedno- jeśli są niespójne lub nie przyznały się, że kłamały.

Zniewaga czy
  • Odpowiedz
Ale możecie powiedzieć jednoznacznie, że tego nie zrobił? Może nigdy się o tym nie dowiemy.


@fornson23: No nie, tak jak w każdej innej sprawie. Nie musi wykazywać, że czegoś nie zrobił, to ktoś musi wykazać, że coś zrobił. Inaczej on może wydać proces o zniesławienie.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Wiadomo jak Johnny Depp. #metoo zrobiło wiele złego, moja była też może mnie posądzić o gwałt. Ja tylko mówię, że to, że został oczyszczony z zarzutów, to nie oznacza, że tego nie zrobił. Bo tylko on to wie i możliwe jego ofiary.
  • Odpowiedz
przeczytaliście w ogóle artykuł? Przecież jest napisane, że jeszcze dwa wiszą. Gość nie został uniewinniony


@kaaban: Tak, na dziś oficjalnie jest niewinny, ma dwa zarzuty przed którymi jeszcze nie stanął przed sądem, ale to wciąż znaczy, że na teraz nie możemy twierdzić inaczej. W dodatku zarzut o zdarzenie starsze, jeszcze trudniej może być udowodnić.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Będąc precyzyjnym wcześniej też był niewinny, dziś został oczyszczony z zarzutów choć czytam, że już w kilku przypadkach jest apelacja a 2 sprawy mu jeszcze wiszą.

Chłop ma po karierze na najwyższym poziomie

@Tywin_Lannister: Miał już po transferze do City bo #!$%@?ł granie a postawił na balety.
  • Odpowiedz