Wpis z mikrobloga

Lubię to symetryczne pieprzenie pt. "RoSSja Ukraina ta sama dzicz", kojarzy mi się to z pierdzieleniem w kółko kucy i innych konfederatów freethinkerów uważających się za wielkich intelektualistów "PISPEŁO SAMO ZŁO, BANDA CZWORGA!!!111", no bo może i ruSScy najechali inny, biedniejszy kraj na wschodzie Europy, mordują, gwałcą, rabują, b--------ą rakietami, odgrażają się zachodowi no ale Ukraina jest dokładnie taką samą dziczą więc wszystko się zeruje, mam wrażenie że gdyby do takiego wbił jakiś ruski dzikus, narobił syfu i jeszcze postawił na koniec klocka na środku pokoju to ten i tak by krzyczał że Ukrainiec jest taki sam i zrobiłby dokładnie to samo xD

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazwykopkow #bekazkacapow #neuropa #4konserwy #rosja #ukraina #wojna
D.....r - Lubię to symetryczne pieprzenie pt. "RoSSja Ukraina ta sama dzicz", kojarzy...

źródło: comment_167360732945SgF1lfJe1tln056g5iEG.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RoSSja Ukraina ta sama dzicz


@Devhar: Zbyt duże uogólnienie.

Wschód Ukrainy to ta sama dzicz co Ruscy. Zachód Ukrainy to już nie taka dzicz, ale za to antypolscy szowiniści popierający morderców i mający pretensje terytorialne do Polski.
  • Odpowiedz
@Devhar tak. Ukraina to taka sama dzicz jak Rosja. Tylko że nie mieli wojsk by kogoś napaść. Bo to praktycznie ci sami ludzie co ruscy. Z resztą w krótkiej historii swojego istnienia zdążyli zabłysnąć największym okrucieństwem jakie tylko istniało na tym świecie. Sam popieram Ukrainę w walce z Rosją bo po prostu ruscy stanowią dla nas zagrożenie. Ale pierdy lewaków trzeba trochę przytępić. Ponadto zastanawia mnie dlaczego płatne neuropki twojego pokroju
  • Odpowiedz
Nigdy nie byliśmy. To skandaliczny zarzut


@JudzinStouner: To nie tak że żyliśmy pod zaborem. A potem w okresie komuny. Tak to nas sowietyzowało właśnie.

W telewizji może i robią. Zmiany mentalności to jest kwestia dwóch, trzech pokoleń, a nie nagłego obrażenia się na Rosję, bo majdan i
  • Odpowiedz
o wielki Warszawiak co mu na wschód to wszystko bydło xD

Jesteś warszawiak z dziada pradziada, masz może kubek "jestem dumny że jestem z Warszawy"?


@sandal: Nawet z Warszawy nie jestem, ale na wschód od niej nie ma nic wartościowego.
  • Odpowiedz