Wpis z mikrobloga

Lubię to symetryczne pieprzenie pt. "RoSSja Ukraina ta sama dzicz", kojarzy mi się to z pierdzieleniem w kółko kucy i innych konfederatów freethinkerów uważających się za wielkich intelektualistów "PISPEŁO SAMO ZŁO, BANDA CZWORGA!!!111", no bo może i ruSScy najechali inny, biedniejszy kraj na wschodzie Europy, mordują, gwałcą, rabują, bombardują rakietami, odgrażają się zachodowi no ale Ukraina jest dokładnie taką samą dziczą więc wszystko się zeruje, mam wrażenie że gdyby do takiego wbił jakiś ruski dzikus, narobił syfu i jeszcze postawił na koniec klocka na środku pokoju to ten i tak by krzyczał że Ukrainiec jest taki sam i zrobiłby dokładnie to samo xD

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazwykopkow #bekazkacapow #neuropa #4konserwy #rosja #ukraina #wojna
D.....r - Lubię to symetryczne pieprzenie pt. "RoSSja Ukraina ta sama dzicz", kojarzy...

źródło: comment_167360732945SgF1lfJe1tln056g5iEG.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problem w tym, że to w większości prawda. Dla nas niesłychanie korzystnym jest ich wzajemne wyżynanie się. Idealnie byłoby jakby ratio strat po obu stronach było 1:1


@JudzinStouner: Tyle, że nie.
  • Odpowiedz
@Strelau: Śmiem wątpić.
Chyba, że to będą same kobiety z dziećmi, które się w pełni zasymilują i zapomną o korzeniach. W innym przypadku za 10-20 lat zaczną się społeczne niepokoje i pretensje ukrów o wszystko co może przyjść do głowy.
  • Odpowiedz
Chyba, że to będą same kobiety z dziećmi, które się w pełni zasymilują i zapomną o korzeniach. W innym przypadku za 10-20 lat zaczną się społeczne niepokoje i pretensje ukrów o wszystko co może przyjść do głowy.


@JudzinStouner: Takie same jak z Wietnamczykami, którzy już kolejne pokolenie wydają na świat w Polsce?

Ktoś tu ma Wołyń Vibe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@stanleymorison o wielki Warszawiak co mu na wschód to wszystko bydło xD
Jesteś warszawiak z dziada pradziada, masz może kubek "jestem dumny że jestem z Warszawy"?
  • Odpowiedz
Sowiecki człowiek to generator problemów.


@JudzinStouner: My też byliśmy człowiekiem sowieckim i Oni robią wszystko by z tej sowieckości wyjść. Co więcej na przestrzeni ostatnich lat ten zachód mocno do nich wszedł. Czego nie można powiedzieć o Rosji.
  • Odpowiedz
@Devhar: Symetrysta to osoba poniżej własnej godności. Popierają oni dane opcje polityczne czy kraje jednocześnie sami twierdzą, że są one złe wyznaczając taką samą linie w stosunku do innych, które zwalczają. Gardzę takimi tfuu wole już zdecydowanych zwolenników Rosji, którzy otwarcie ją popierają jak np. sorek czy crest
  • Odpowiedz
@Devhar:
- jesteś w nowoczesnej Europie i masz dwa kraje
- jeden właśnie rozpętał wojnę agresji i wygraża wszystkim wkoło że będą następni, po uprzednim wieloletnim prowadzeniu u nich szpiegostwa, sabotażu, szantażu energetycznego, wojen hybrydowych i ćwiczenia inwazji na ich kraje
- drugi się przed nim broni
- są takie same i stanowią "jedno zło" bo piszą cyrylicą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz