Wpis z mikrobloga

Witam, trzy dni temu dodałem ten wpis o tym, jak organizatorzy biegu Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego, edycja 18. dyskryminują Ukraińców, nie pozwalając im wziąć udziału w biegu, ponieważ w zamian mogliby biegać z karabinem. Jako że kilku mirków wysłało e-maile do sponsorów w sprawie popierania dyskryminacji, chciałbym poinformować, że zapis w regulaminie uległ zmianie a z listy sponsorów na stronie organizatora zniknęła PepsiCo.

Wołam plusujących, sorki jak komuś zawracam gitarę, a nie chciał.


#ukraina #wojna
#bieganie
Pobierz B.....0 - Witam, trzy dni temu dodałem ten wpis o tym, jak organizatorzy biegu Nocny ...
źródło: comment_1673605668n1lerzRDvy1XcrVNNDkE9q.jpg
  • 73
Nie znam się ale nie wydaje mi się żeby jakaś organizacja mogła zgodnie z prawem wymagać tego typu dokumentów.
Może RPO by tym zainteresować?
Ogólnie ktoś chyba chciał być fajny ale nie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@B0b0: oho! Kolejny chce mówić co i kto ma robić organizując własną imprezę.
Po pierwsze, jak dla mnie mamy demokrację i wszyscy jesteśmy wolni, więc jak ktoś chce by w jego maratonie pobiegli sami Chińczycy, to ma do tego prawo.
Po drugie popieram stanowisko regulaminu.
I co ci dało zgłoszenie tego sponsorom i partnerom? Poczułeś się na chwilę ważny?
Oświeć mnie jaka korzyść z tego wynikła? Bo jakby nie ma żadnej.
@bogdanto_bogdantamto: Ja to tylko na wykop wrzuciłem, jakbyś przeczytał post, to byś zobaczył, że to nie ja wysyłałem do sponsorów. Ale jakby co to popieram #!$%@? do sponsorów, jest demokracja i pepsico może sobie nie życzyć sponsorowania takich wydarzeń.