Wpis z mikrobloga

Czy polecacie zakup thermomixu dla rodziny (2 dorosłych + 2 małych dzieci)? Wszędzie gdzie kogoś zapytam czy przejrzę w internecie to dużo osób sobie chwali możliwość wykonania drinków, sosów i różnych potraw mącznych typu bułeczki, chałeczki itp, a to akurat nie dla mnie. A jak to ma się dla osób, które raczej wolą "zdrowsze jedzenie" warzywa + mięso, ryby. Wiem, że fajna jest opcja parowaru, ale mam oddzielny parowar więc to mnie nie przekonuje. Czy dużo można na tym zaoszczędzić czasu jak ktoś raczej umie gotować? No i jak dzieci podrosną czy to dla nich może być przydatne urządzenie? Z góry dziękuję za wszystkie za i przeciw. #thermomix #inwestycje #finanse #jedzenie #kuchnia #gotowanie #rozowepaski
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@Wujek_McKwacz obiady na 4 osoby to on raczej nie zrobi..
Ja gotuję w nim dla siebie i wychodzi jedzenie na dwa dni, albo obiad kończę na kolację.

To fajne urządzenie jak #!$%@? z pracy wracasz i chcesz coś zjeść, albo przygotować do roboty na następny dzień.

Dla mnie mała wadą jest natomiast to, że wiele przepisów wymaga "egzotycznych" składników które ciężko kupić w zwykłym spozywczaku - ostatnio za estragonem się nabierałem i
  • Odpowiedz
@Wujek_McKwacz: Dla rodziny 2+2 absolutnie nie polecam z banalnego powodu - misa Thermomixa jest po prostu mała, zrobisz po porcyjce zupy i tyle. Nie ma opcji żeby od razu przygotować czegoś więcej np. na następny dzień.
  • Odpowiedz