Wpis z mikrobloga

Czym żyje obecnie tag: sprzeczka przegrywów z antyprzegrywami o to czy związek Kevina Mgleja z Roksaną Węgiel podważa blackpill. Wystarczyło, że wpisałem w Google frazę "młody Kevin Mglej" i wyszło, że zanim mu się przytyło wyglądał całkiem przyzwoicie (touché, antyprzegrywy!). Zresztą nawet obecnie, mając nadwagę ten koleś wygląda lepiej niż ja w jego wieku. Następnie przeczytałem kim on w ogóle jest: absolwent prawa, prowadzi własną wytwórnię muzyczną, jest prezesem agencji marketingowej, a do tego rapuje i pisze piosenki dla gwiazd polskiej estrady, a co najważniejsze w tej całej historii był (powtarzam BYŁ) w związku z aktorką Malwiną Dubowską, z którą doczekał się syna. Ręce opadają, ludzie na wykopie najwyraźniej mają skrajnie wypaczony obraz przegrywa (i to w taki dziwny sposób, jakiego bym się nie spodziewał). Gdybym wyglądał tak dobrze z nadwagą jak on, miał tyle wzrostu co on, zrobił karierę w show-biznesie, prowadził własną firmę i był w ogóle w stałym związku (i to jeszcze z aktorką), to bym nie spoglądał w lustro z obrzydzeniem. Skoro już zrozumiałem o co w tej durnej awanturze chodzi, to mogę sobie dać z nią spokój, bo nie mam zamiaru śledzić losów tej pary celebrytów - cytując Kapitana Bombę: "Jeżeli się kochają to..." (wszyscy wiedzą jaki jest ciąg dalszy).

Wracając do tego, co chciałem pierwotnie napisać (zanim mnie poirytowały wpisy negacjonistów blackpillu), to wieczorem znów czeka mnie stanie przy maszynie produkcyjnej i wsłuchiwanie się w jej rytmiczną pracę. Rano trzeba będzie się dobrze wyspać, bo jutro też idę do pracy. I tak do dnia, w którym to wszystko się jakimś cudem skończy.
#przegryw ##!$%@? #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Czym żyje obecnie tag: sprzeczka przegrywów z antyprzeg...

źródło: comment_16735986473rXzIiTH7iDRZk7vFQckOM.gif

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: nie rozumiem, skąd w ogóle tak duża dyskusja. Cały temat można zakończyć na podaniu jego wzrostu i do widzenia. A tu jakieś rozkminy, że pulchny, że firma, że to i tamto.

Oczywiście na moje dictum zawsze znajdzie się ktoś, kto sięgnie po skrajność i powie, że zna pełno wysokich przegrywów (nawet już widziałem pod którymś wpisem nawiązanie do przemcela xD). No ale to jest argument równy temu, że znam manletów
  • Odpowiedz