Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
U pana Wojciecha w 4 lata ubędzie 30% kapitału do spłaty, taniej niż u Glapy XD
A wy ile kredyciarze spłacicie przez 4 lata?

Takie parametry można osiągnąć przy kredycie na 13 lat i uwaga!!!! Oprocentowanym 0%!!!!!!!

To już nie jest zwykły kredyt to są ukryte grube spadki cen!!!

#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie
pastibox - U pana Wojciecha w 4 lata ubędzie 30% kapitału do spłaty, taniej niż u Gla...

źródło: comment_16735898836aQ87UwEsWYdK8qLHkPKyy.jpg

Pobierz
  • 14
@pastibox: W 2 lata spłaciłem 25% kredytu, gdzie przez pierwszy rok trwało wypłacanie transz i pakowanie własnej kasy w nieruchomość. Jestem na dobrej drodze na koniec trzeciego roku osiągnąć 50% spłaty.
Co chciałbyś mi powiedzieć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@witos: tylko w tym przypadku zrobi to golodupiec bez zdolności i wkładu. Widzisz różnicę prawda. Nie mówię, że to super oferta, to są ukryte spadki cen!!!!
@pastibox: Nie rozumiem - wołasz kredyciarzy, wrzucasz wszystkich do jednego wora jako gołodupców bez zdolności, po czym gdy ja odpowiadam na twoje pytanie - ty odwracasz kota ogonem, że jednak to nie to samo.
Nie każdy bierze kredyt bo jest gołodupcem. Ale co ja tam wiem.
@pastibox: to nawet spoko, jeżeli jako klient nie możesz wziąć kredytu, nie stać Cię na wynajem, ale ktoś ci daje rozwiązanie że przez lata pokryjesz spadek wartości - to jak chcesz tam mieszkać na zawsze, nie planujesz sprzedawać, to brzmi rozsądniej niż ginąć na wynajmie