Wpis z mikrobloga

Dobra, przerzutki, kable, przewody hamulcowe, bateria siedzą w ramie.
Zostało mi tylko wrzucenie suportu, korby i zalać hamulce, potem regulacja przerzutek i wsio, może na sobotę już rower będzie gotowy do jazdy. Może wygodniej i taniej by bylo oddać rower do kogoś kto zna się bardziej, ale przynajmniej ile frajdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa
Pobierz veracholera - Dobra, przerzutki, kable, przewody hamulcowe, bateria siedzą w ramie. 
...
źródło: comment_1673560959ROiNGrIMSIiX08V3URaB84.jpg
  • 11
@veracholera: Najgorzej jak po pierwszej jeździe wyjdzie coś, w moim przypadku przewody hamulcowe które wydawały niefajny dźwięk uderzając o ramę od środka, musiałem wyciągnąć i dac na nie taka specjalna otulinę. Co prawda doświadczenie zostaje na przyszłość.
@4x80: nie, od spodu wychodzi, podkleje jakoś taśmą jeszcze żeby ładniej wyglądało, z baterią się trochę namęczyłem, ale jest git
z resztą i tak chyba będę dokupywał dłuższy kabel
i tak chyba będę dokupywał dłuższy kabel


@veracholera: Nie wsadzaj w sztyce, owiń baterię w piankę i wrzuć, samo się ułoży nad suportem, na kablach. Tylko nie za ciasno z tą pianką by przy ewentualnym wyciąganiu baterii gniazda od bidonu nie blokowały.
@4x80: owinąłem w folie bąbelkową, skleiłem taśmą i wsadziłem w sztyce, jest ciasno że ledwo wyjdzie chciałem położyć na suporcie, ale okazało się że nie mam w rurze podsiodłowej dziury na wylot, tylko dwie malutkie dziurki w których ledwo przepchałem kabel
jakbym po prostu wrzucił to bym już potem baterii nie wyciągnął