Wpis z mikrobloga

@GruszkaZembuszka: nie. Są firmy które po prostu biorą od razu na kontrakt. Raz miałem do rozmowę do firmy meblarskiej (na magazyn) i po krótkiej rozmowie po angielsku mogłem następnego dnia zaczynać. Pod Eindhoven jest magazyn z elektroniką, który też po krótkiej rozmowie przyjmuje na kontrakt. Koło Tilburga jest drukarnia która przyjmuje ludzi od ręki. Są to tylko moje poszukiwania, w każdym wystarczy komunikatywny angielski. Szukajcie a znajdziecie
@wojciech_s:
Czy rozmawiajac z nimi miales juz doswiadczenie w pracy na magazynie?
Czy rozmawiajac z nimi wymagali jezyka ang?
Czy rozmawiajac z nimi oferowali zakwaterowanie?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pytania retoryczne, dalej dla swiezaka agencja.
Czyba, ze cos umiesz/masz doswiadczenie
@GruszkaZembuszka: wyjeżdżać za granicę bez znajomości chociażby angielskiego? jest to największa głupota na świecie. Nie wymagali doświadczenia na magazynie.

Czy rozmawiajac z nimi oferowali zakwaterowanie?

autor posta nie zadał pytania na temat zakwaterowania. To chyba oczywiste, że idąc do pracy musisz mieć gdzie mieszkać. A odpowiadałem głównie @s---k który stwierdził,

nikt cie na początku nie zatrudni bezpośrednio

co jest bzdurą, bo zatrudnią. Nie musisz mieć doświadczenia pracy w Holandii, doświadczenie możesz
doświadczenie możesz ze sobą przywieźć z Polski.


@wojciech_s: nie rozdrabniajmy sie na takie szczegoly. Doswiadczenie to doswiadczenie.

wyjeżdżać za granicę bez znajomości chociażby angielskiego? jest to największa głupota na świecie


@wojciech_s: my to wiemy ale rynek dalej jest przesiakniety takimi ludzmi. Patrz sezonowka.

Zakwaterowanie to juz temat poza konkursem. Taki gwozdz dla emigrujacych.