Wpis z mikrobloga

Konfederacja. Według lewactwa:
- Marginalna, nieznacząca partyjka ze spadającymi sondażami, max. 2-3%. Nikogo nie obchodzą. Zakop.
- Najniebezpieczniejsza partia, więc spamujmy cały Wykop memami, manipulacjami i kłamstwami. Śledzimy całe dnie wszystkie ich wpisy, konferencje, wystąpienia, oglądamy wielogodzinne wystąpienia, nagrania spotkań, debat i komisji nie tylko z udziałem posłów, ale także z udziałem liderów i lokalnych działaczy. Analizujemy wszystkie materiały na specjalnych grupach na Discordzie, tworzymy materiały na ten temat i łamiemy regulamin zwołując się do wykopywania.

Właściwie niczym się to nie różni od narracji TVPiS w sprawie Tuska. Zresztą to już nie pierwszy raz kiedy biorą przykład: tak samo lewactwo i #neuropa do dzisiaj powielają PiSowską propagandę pt. "W pierwszej Bosak, w drugiej Duda" - czyli hasło PiS, które było wygłoszone w spocie w którym PiSowscy działacze udawali działaczy i wyborców Konfederacji (co zresztą wprost zakomunikowała Konfederacja odcinając się od poparcia Dudy) xDDD

Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że Konfederacja to jedyna siła polityczna która broni w Polsce wolności gospodarczej, wolności osobistej (lockdown, maseczki, zamordyzm, zamykanie firm, zakaz wychodzenia z domu, kontrole Sanepidu i inne absurdy ostatnich 2 lat, a także proponuje rozszerzenie wolności w kwestii m. in. dostępu do broni), a jednocześnie jedyna konsekwentnie broni praworządności, suwerenności i Konstytucji (ochrona życia czy wczorajsze głosowanie ws. NIEKONSTYTUCYJNEJ ustawy narzuconej nam przez UE). W dodatku jej wyborcami są ludzie młodzi, najczęściej zamożni, pracujący, którzy nie chcą całe życie być utrzymywanymi przez polityków z kolejnych zasiłków. Konfederacja jako jedyna partia z wyborów z 2019 nie ma żadnego posła którzy przeszedł do PiS, bo w tej chwili większość sejmową ratują posłowie wybrani z list PSL, KO i Lewicy, którzy jak tylko była taka potrzeba natychmiast przeszli do partii Kaczyńskiego.

Polska racja Konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #korwin #nowanadzieja #ekonomia #4konserwy #bekazpisu #bekazlewactwa #polityka
Pobierz wojtas_mks - Konfederacja. Według lewactwa:
- Marginalna, nieznacząca partyjka ze sp...
źródło: comment_1673539948K1OIGFAv5fZQbZaHNo7Niw.jpg
  • 35
jak widać nieźle to hasło na was podziałało, skoro konfiarze najchętniej głosowali na Dudę spośród wszystkich wyborców pozostałych kandydatów ¯_(ツ)_/¯


@Normie_Lurker: No właśnie o tym był wpis. Nadal kłamiecie oraz manipulujecie. Wyborca Bosaka =/= wyborca Konfederacji. Na Bosaka głosował nawet jakiś promil wyborców Lewicy o ile dobrze pamiętam badania na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast sam wykres NADAL jest niepełny, bo najwięcej wyborców Konfederacji po
Pobierz wojtasmks - > jak widać nieźle to hasło na was podziałało, skoro konfiarze najchętnie...
źródło: comment_1673540976SbXkaH6MTNfZAMA1Im9gkD.jpg
Nadal kłamiecie oraz manipulujecie


@wojtas_mks: jak na ciebie, to bardzo mocne słowa xD

Wyborca Bosaka =/= wyborca Konfederacji


@wojtas_mks: niezły fikołek, nawet jak na Ciebie

Natomiast sam wykres NADAL jest niepełny, bo najwięcej wyborców Konfederacji po prostu nie poszło na II turę.


@wojtas_mks: najczęściej na Dudę głosowali wyborcy Konfederacji, choćbyś nie wiem jakie wygibasy tutaj robił, nic tego nie zmieni ¯\_(ツ)_/¯
jak na ciebie, to bardzo mocne słowa xD


@Normie_Lurker: W którym miejscu skłamałem lub manipulowałem? Dawaj konkret lub zamilcz.

niezły fikołek, nawet jak na Ciebie


@Normie_Lurker: Nie, to dane statystyczne. Na Bosaka nie głosowali nawet wszyscy wyborcy Konfederacji, a jednak zdobył wynik lepszy niż Konfederacja. How did it happen? ()

najczęściej na Dudę głosowali wyborcy Konfederacji, choćbyś nie wiem jakie wygibasy tutaj robił,
W którym miejscu skłamałem lub manipulowałem?


@wojtas_mks: Pierwsze lepsze przykłady:
Ci Australijczyk już NA ZAWSZE mają nosić maseczki? Bo tak sam mówiłeś¯\(ツ)_/¯
https://www.wykop.pl/link/6243355/australia-obostrzenia-i-maseczki-juz-na-zawsze/

Tutaj coś kłamałeś na temat swojej ukochanej partii
https://www.wykop.pl/link/6428861/konfederacja-ostrzegalismy-przed-pegasusem-w-2019-opozycja-nas-wysmiewala/

Pamiętam z początku wojny twoją kanonadę różnych fejków na temat tych niebiałych uchodźców z Ukrainy, gdzie wprost mówiłeś, że to robota Łukaszenki i Putina, gdzie nie podałeś nawet na to ŻADNYCH DOWODÓW, ale tu akurat masz usprawiedliwienie, bo
Ci Australijczyk już NA ZAWSZE mają nosić maseczki? Bo tak sam mówiłeś¯_(ツ)


@Normie_Lurker: Nie, nie mówiłem tak. Na końcu był "?" tak jak w artykule.

Tutaj coś kłamałeś na temat swojej ukochanej partii


@Normie_Lurker: Nie, nie kłamałem. Konfederacja faktycznie ostrzegała przed Pegasusem w 2019 roku i robiła dookoła tego dużo szumu. Neuropie nie pasowało to do narracji, bo wtedy nazywali ich szurami z kolejnymi teoriami spiskowymi ( ͡°
XDDDDDDD


@czerkies: Może fakty cię bolą, ale tutaj zacytuję lewicowe NaTemat i ich badania:

Obraz niezbyt zamożnego i niewykształconego narodowca mieszkającego gdzieś na prowincji odchodzi do lamusa. Sondaż pokazuje dobitnie, że Konfederacja największym poparciem cieszy się pośród osób z wyższym i średnim wykształceniem. Elektoratu politycy skrajnej prawicy mogą szukać zarówno na wsi, jak i w miastach. To, co #!$%@? wielu wyborców narodowców, to całkiem niezłe zarobki. Często sporo wyższe niż średnia
Przecież o tym mówią już otwarcie politycy innych partii, zamilkli w kwestii płotu na granicy i działań Straży Granicznej. Konfederacja miała rację jako pierwsza widząc to zagrożenie.


@wojtas_mks: umiesz czytać w języku polskim? jasno wyraziłem, że chodzi mi o sytuację z uchodźcami na granicy z Ukrainą
sam pisałeś, że te ciapaki w Przemyślu to robota Łukaszenki, ja pytam o DOWODY, których Ty jak i twoja ukochana partia do tej pory nie
Pobierz NormieLurker - > Przecież o tym mówią już otwarcie politycy innych partii, zamilkli w...
źródło: comment_1673546219SrXT2WNruEbdFnBH5LcElB.jpg
Serio masz screeny moich Tweetów sprzed 2 lat?


@wojtas_mks: to manipulowałeś czy nie?

Zaczynam podejrzewać chorobę.


@wojtas_mks: tak, masz jakąś manię kłamania i zaklinania rzeczywistości

Poza tym cytujesz wpis z mirko, a linkowałeś wykopalisko xDDD Dwie inne rzeczy.


@wojtas_mks: nie no faktycznie, różnica... idąc Twoją logiką to na mirkroblogu można już kłamać, tak jak Ty to robisz?
umiesz czytać w języku polskim? jasno wyraziłem, że chodzi mi o sytuację z uchodźcami na granicy z Ukrainą

sam pisałeś, że te ciapaki w Przemyślu to robota Łukaszenki, ja pytam o DOWODY, których Ty jak i twoja ukochana partia do tej pory nie podaliście


@Normie_Lurker: A Ty masz DOWODY, że "zielone ludziki" na Ukrainie kilka lat temu to było wojsko rosyjskie? Ale DOWODY! Dawaj skany dokumentów.

tak, masz jakąś manię kłamania
A Ty masz DOWODY, że "zielone ludziki" na Ukrainie kilka lat temu to było wojsko rosyjskie? Ale DOWODY! Dawaj skany dokumentów.


@wojtas_mks: znowu CELOWO zmieniasz temat dyskusji, strasznie to słabe...

Chłopie, wyjaśniłem cię w tej dyskusji dokładnie 3 razy


@wojtas_mks: nie dość, że kłamiesz, co non stop Ci udowadniam to jeszcze sam zakrzywiasz swoją rzeczywistość

Tak, bo piszesz o DWÓCH RÓZNYCH sprawach.


@wojtas_mks: Jak dwóch różnych sprawach? Jak to
Pobierz NormieLurker - > A Ty masz DOWODY, że "zielone ludziki" na Ukrainie kilka lat temu to...
źródło: comment_1673547046Bclp1y22srEMuwe244YKed.jpg
Jak dwóch różnych sprawach? Jak to się tyczy tego SAMEGO tematu. Poza tym, mówiłeś coś o pytajniku przy znalezisku o tych oboszczeniach, jakoś nie widzę go tam w tytule znaleziska.


@Normie_Lurker: Tak, bo moderacja edytowała temat po pierwszych zgłoszeniach na taki jak widać, a potem usunęła całe znalezisko. Co też pisałem i co doskonale wiesz, ale nie pasuje do narracji xDDD Sam pisałem, że zgłaszałem własne znalezisko po edycji @Moderacja jako