Wpis z mikrobloga

@itsoverforme32445: Tym zdjęciem powinna zakończyć się konwersacja; koleś ma 4 firmy, a bez tłuszczu wygląda lepiej niż 80% polskich ziemniaków (potencjał genetyczny też się liczy, gdy laska wie jak wyglądał przed ulaniem się).
nie chce ci psuć humoru ale to ten sam koleś xD do tego jest raperem xD


@Sprus: Aha, czyli poleciała na niego w tym momencie bo dobrze wyglądał na zdjęciu 5 lat tamu, 10 kg temu i 3 cm zakoli mniej temu xD Zresztą nie rozumiem, w jaki sposób miałoby to mi zepsuć humor.
Koleś co ma 3 firmy i jest raperem może se utyć ile chce xD


@Sprus: Czyli da się zrekompensować brak ładnej mordy/atrakcyjnej sylwetki/wzrostu innymi zasobami do pewnego stopnia.

Zresztą tutaj nie mówimy o randomowej lasce/szarej myszce, tylko o kobiecie z takimi zasobami i możliwościami, że zgodnie z waszą logiką powinna polecieć jedynie na chada z absolutnego topu zarówno pod względem finansowym jak i wyglądowym.
@siedze_w_samych_gaciach: przeciez chlop dobrze wyglada z mordy tylko jest troche podlany. Sam jestem 7+ i tez mialem okres, ze mialem beke z mojej okraglej mordy, ale panny, ktore mnie widzialy wczesniej tego nie zauwazaly
@archubuntu:
Przy tej mordzie, wzroscie to nawet bez zrzucania zbyt wielu kg przy minimalnej dynaminie chlop moze ruchac co chce.
Nie jestem blackpillowcem, ale chlop wlasnie jest zywym potwierdzeniem bp
@proszebardzo2: To pokazuje, jak pojęcie atrakcyjności jest względne dla czarnych pigularzy.

- atrakcyjna laska nie poleciała na mega atrakcyjnego kolesia
pigularze: On nie był atrakcyjny. Miał złe proporcje twarzy i za gęste brwi. BlackPill POTWIERDZONY

- atrakcyjna laska leci na przeciętniaka
pigularze: No ale zobacz na to zdjęcie sprzed 10 lat pod tym kątem. Przecież koleś dobrze wygląda. BlackPill POTWIERDZONY
@archubuntu: Ok, to teraz ja ci coś wyjaśnię
Janusz wraca z roboty, odpala TV i wyciąga 4pak harnasia, w ten sposób spędza wolny czas, ale nie siedzi tylko przed TV i zajmuje się innymi rzeczami
Ja wracam z roboty, odpalam wykop i oglądam sobie tagi incelskie, w ten sposób spędzam wolny czas, ale nie siedzę tylko przed kompem i zajmuje się też innymi rzeczami
Nie rozumiem co was tak te tagi