Wpis z mikrobloga

Mandzio mówi o tym, że był w związku z transmężczyzną czyli babą, która przerobiła się na chłopa (FTM). I tak mnie zastanawia co według was jest bardziej homo:
#famemma #lgbt #przegryw #mandzio

Co jest bardziej homogenizowane?

  • Cipka+Broda 33.9% (60)
  • Kutas+Cycki 66.1% (117)

Oddanych głosów: 177

  • 33
@LatajacyJeczmien: dla Ciebie, ale nie dla definicji, faktów.
Używanie obraźliwych słów, a tym bardziej przeciwko normalnych ludzi, nie wróży nic dobrego o ilorazie inteligencji i jest dalekie od poprawnego wychowania.
@Eskim0s: Nie wiem czy można definiować co jest obraźliwe a co nie. To, że statystycznie 70% ludzi coś obrazi mnie nie obchodzi. Mnie np. może obrażać sam fakt poruszania tematu zmiany płci bo to coś nienaturalnego, przeciwne naturze, i myślisz, że kogoś to będzie obchodzić? (nie porusza mnie, mam #!$%@?, ale niektórych ruszają takie tematy).

Używanie obraźliwych słów, a tym bardziej przeciwko normalnych ludzi


@Eskim0s: Nikogo nie nazwałem pedałem, tylko
@LatajacyJeczmien:

To, że statystycznie 70% ludzi coś obrazi mnie nie obchodzi

To że Ciebie coś nie obchodzi, nie znaczy że to nie istnieje.
Jednych nie obchodzi kulistość Ziemi i wszelkie dowody na to, co nie znaczy że nie istnieją.

może obrażać sam fakt poruszania tematu zmiany płci bo to coś nienaturalnego, przeciwne naturze,

Niektóre rybki zmieniają płeć, więc u niektórych zwierząt jest to normalne i naturalne.
Wiesz co jest przeciw naturze?
leki, szczepionki, ubrania, samochody, internet, podróże w kosmos, a to nie znaczy że jest złe.


@Eskim0s: To naturalne następstwa naszej inteligencji. A tak serio to nie mam nic przeciwko zmianom płci itd, mam #!$%@? dopóki ktoś nie szkodzi innym.

To że coś robi większość osób nie znaczy że jest dobre lub zgodne z prawdą


@Eskim0s: Dlatego będę uzywać słowa "pedalstwo", mimo, że być może większośc by uznała to za obraźliwe.
@LatajacyJeczmien: dla Ciebie, ale nie dla definicji, faktów.

Używanie obraźliwych słów, a tym bardziej przeciwko normalnych ludzi, nie wróży nic dobrego o ilorazie inteligencji i jest dalekie od poprawnego wychowania.
@LatajacyJeczmien
No właśnie przeciwko normalnym ludzia. Normalni standardowi, którzy znajdują się w większości. Normalnym nie jest zmiana płci ani obcowanie z ludźmi tej samej płci.
@LatajacyJeczmien:

mam #!$%@? dopóki ktoś nie szkodzi innym.

Ale to że Ty szkodzisz mniejszości to już okej?

Dlatego będę uzywać słowa "pedalstwo", mimo, że być może większośc by uznała to za obraźliwe.

Tylko że używając tego słowa, chwalisz się niskim ilorazem inteligencji i brakiem kultury (poprawnego wychowania).

@Sonia_Zwierzynska:

No właśnie przeciwko normalnym ludzia

Homoseksualni ludzie też są normalni.
@Eskim0s
normalność
1. «bycie normalnym, zgodnym z normą»
2. «zdrowie psychiczne i fizyczne»
3. «życie toczące się według ustalonych, znanych praw i zwyczajów»
Słownik języka polskiego pod red.

Jeśli w Gdyni 85% osób jest rybakami to można powiedzieć że to normalne że ktoś jest rybakiem w Gdyni. Gdy ktoś jest fryzjerem nie jest to normą.
@Sonia_Zwierzynska:

Jeśli w Gdyni 85% osób jest rybakami to można powiedzieć że to normalne że ktoś jest rybakiem w Gdyni. Gdy ktoś jest fryzjerem nie jest to normą

Czyli ludzie są nienormalni, bo większość zwierząt nie osiągnęło stanu cywilizacji technicznej.
Idąc dalej:
Wszystkie istoty z Ziemi są nienormalne, bo większość (lub wszystkie inne) planety nie mają życia.
Wniosek?
Każdy jest i nie jest normalny, a wszystko zależy od perspektywy, a zatem