Wpis z mikrobloga

@mewten: Czyli uważasz, że/tudzież podążając twoim tokiem myślenia iż, aby zapewnić rozrywkę na odpowiednim poziomie dla koneserów dymów potrzebne są jednostki o kryminogennych skłonnościach robiące sieczkę z mózgu małolatom? xD O ile była jedna osoba zachowująca się w ten sposób to każdy się śmiał to ją odróżniało od innych była charakterystyczna przez to. Problem w tym, że tak zaczął robić co drugi jełop a to zaczęło być niebezpieczne po prostu.
  • Odpowiedz
@mewten
@Cztero0404
Tak, zaczynasz gadać jak commentary że co z dziećmi i w ogóle. Dzieci to powinny w szkole siedzieć a nie oglądać walki patusów. Równie dobrze powinni zakazać famemma bo ma zły wpływ na dzieci. A wyzywanie się od frajerów i konfidentów zawsze poddymia bo oni się wtedy unoszą i triggeruja
  • Odpowiedz
@Cztero0404: #!$%@? jak w uwadze, jak 15 lat temu nie było freakfightów dużo łatwiej było dostać w morde niż teraz, jak chcesz, jak wyjebią ferrariego murana załęckiego to ja nie mam po co to oglądać
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: a kto robi dymy? ferrari, uderzył człowieka z partyzanta, więc powinni go więcej nie brać nigdzie? muran? Pomawiał jakiegoś dziecko, atakuje ludzi dzwoniących na policje, powiedz mi kto normalny robi dymy??? Nikt
  • Odpowiedz
@MarcelinaM85: nie wiem czy my wszyscy nie gramy w jakas #gre ale dosyc smieszne jest to ze fame planuje zbanowac wiekszosc tych “sztywnych” chlopakow z ulicy( w tym najprawdopodboniej Denisa ), plus ten planowany film od nie wiem ale sie dowiem na temat prawilniakow w sferze social mediow i ich szkodliwosci, zbiegl sie akurat z wyjsciem magicznego. Czy Daniel jest szara eminencja? Koniec pewnej ery, ale poczatke wspanialej
  • Odpowiedz
@mewten: ''to ja nie mam po co to oglądać'' To nie oglądaj ktoś ci hu#wa każe? Na pewno fame zbiednieje od tego, że ktoś nie obejrzy na lewo. Po pierwsze prawda jest taka, że za takie coś co oni robią te pseudo gity to kiedyś po prostu po ryju by każdy dostawał centralnie, pamiętam jak dziś kiedy u mnie na osiedlu wyszedł jakiś chłop z więzienia i się tym zaczął
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: Mi bardziej chodziło oto, że każdy wie co robią grupy kiboli w naszym kraju ustawki, przemyt broni, handel przemyt narkotyków, burdele, prostytucja i tak ludzi niestety to zaczyna ściągać więc lepszy bananowy dubiel lub jak jacyś troglodyci którzy mogą na przykład w dłuższej perspektywie zacząć ściągać haracze z tego
  • Odpowiedz
@Cztero0404 niż a nie lub. Fame ma tyle kasy że nikt ich nie oharaczuje. Poza tym nawet bez tego jakby ktoś chciał to mógłby co to ma wspólnego czy będą używać 60tka konfident słów do haraczu. Kiedyś nawet warzywniaki haraczowali a wątpię że Mirek z warzywniaka rzucał tekstami o 60tkach. Wolę takiego denysa prawilniaka jak się kłóci z dondiego albo telefony czy się #!$%@?ł czycnie niż Dubiela i trombe bezpłciowców którzy
  • Odpowiedz
@Cztero0404: tak zbiednieje, bo czy tego chcesz, czy nie, to najwięcej szumu robią te patusy, dubiele przyciągają swoich widzów, ale ludzie oglądają dla ferrariego, murana, załęckiego, polaka, przecież gdyby te patusy nie były potrzebne, to fejm by chętnie się wszystkich pozbyło, bo mają też nieprzyjemności z tego powodu, bo wiadomo, że odwalają, murana wyrzucili dopiero gdy była ogromna nagonka, jak nie będzie tych ludzi do freakfighty znikną, a na pewno
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a pamiętasz jak wystartowało fame? Nie było tam żadnych dubielów, a stało się potęgą dzięki patusom którzy je zasilili. Tik tok głównie urywki z patusami, tu nawet nie ma o czym gafać, nawet fani tych ludzi przyznają, a nawet te osoby(np gimper, jaroniewska, natsu) przyznają, że są nudni, i nie da się ich oglądać, na konferencjach, a bez tego będzie koniec, bo nie może być samych walk
  • Odpowiedz
Fame ma tyle kasy że nikt ich nie oharaczuje


@Sonia_Zwierzynska: właśnie dlatego mogą z nich próbować ściągać haracz xd Ale oni mają Osiłka więc nie muszą się o nic bać. Ale paradoksalnie to jemu może najbardziej to wszystko przeszkadzać bo taka gadka ściąga organy ścigania.

pamiętam jak dziś kiedy u mnie na osiedlu wyszedł jakiś chłop z więzienia i się tym zaczął chwalić


@Cztero0404: ja pamiętam jak miałem
  • Odpowiedz