Wpis z mikrobloga

Przypominam że "W październiku 2018 r. Rada Obwodowa we Lwowie zażądała usunięcia rzeźb, gdyż uznała je za "symbol polskiej okupacji Lwowa"
  • Odpowiedz
W październiku 2018 r. Rada Obwodowa we Lwowie zażądała usunięcia rzeźb, gdyż uznała je za "symbol polskiej okupacji Lwowa"


@czapayew: A ja przypominam, że w zeszłym roku zostały odsłonięte i Ukraińcy zgodzili się, żeby polskie ministerstwo kultury przejęło władzę nad zabytkami na ccmentarzu i przeprowadziło prace konserwatorskie.

@ArtBrut Dzisiaj, Duda spotkał się z Zełeńskim jest we Lwowie
  • Odpowiedz
@NieznanyWykopek mam wrażenie że Andrzej za wszelką cenę chce zostać zapamiętany na kartach historii, bez znaczenia czyjej. Mając świadomość że w Polsce będzie zapisany jako długopis walczy o dobry pr na ukrainie.
  • Odpowiedz
Ważny gest.


@ArtBrut: i właśnie tego boją się kacapy. Silnego sojuszu PL i UA!
Wiadomo że mieliśmy burzliwą przeszłość, ale przyszłość jest w naszych rękach i tworzy się w ogniu palonych onuc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ja przypominam, że w zeszłym roku zostały odsłonięte i Ukraińcy zgodzili się, żeby polskie ministerstwo kultury przejęło władzę nad zabytkami na ccmentarzu i przeprowadziło prace konserwatorskie.


@NieznanyWykopek: jak my płacimy to się zgadzają, zobaczymy co będzie po remoncie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hunchbacked: bo Duda to mem. W sumie to wszyscy Polscy prezydenci IIIRP to memy, a najmniej memiczny jako prezydent chyba #!$%@? był Jaruzelski. Może dlatego że sam się wybrał i krótko był.
  • Odpowiedz