Wpis z mikrobloga

m gdzie byłem była spora kolejka klientów, zagadałem tylko na wolnym stanowisku z kredytami, że mam tyle a tyle i z miejsca zlecieli się do mnie pracownicy jak na święto lasu


@Bernenski: Wszedł do oddziału i nagle dyrektor przybiegł do okienka XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K-S-:
Potwierdzam. Koleżanka moich rodziców pracuje w oddziale PKO w małym mieście i jakis czas temu (będzie już z 10 lat) mówiła że jak ktoś ma więcej niż 100k to zapraszają do gabinetu na ustalenie indywidualnych warunków. Od tego czasu ta kwota graniczna pewnie wzrosła ale 500k pewnie spokojnie się łapie.
@vateras131: Z tym limitem to nie wiem, różnie z tym jest. W małym oddziale często nawet nie ma takiego miejsca, a w dużym czasem biorą wszystkich którzy mają coś co zajmuje więcej czasu. Z tym dyrektorem to też nie jest jakaś rzadkość i prestiż, kuzyn jak brał kredyt na samochód 40k to rozmawiał właśnie w gabinecie z dyrektorem oddziału ( ͡º ͜ʖ͡º) bo akurat tylko on
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vateras131: Z tym limitem to nie wiem, różnie z tym jest. W małym oddziale często nawet nie ma takiego miejsca, a w dużym czasem biorą wszystkich którzy mają coś co zajmuje więcej czasu. Z tym dyrektorem to też nie jest jakaś rzadkość i prestiż, kuzyn jak brał kredyt na samochód 40k to rozmawiał właśnie w gabinecie z dyrektorem oddziału ( ͡º ͜ʖ͡º) bo akurat tylko on