Wpis z mikrobloga

@ShineLow: Pozdrowienia z powiatowego w Polsce B gdzie normalnie w salonie za męskie strzyżenie płacisz 30zl xD. I to nie u pani Grażynki, która opoerdoli Cię maszynka, tylko u gościa, pasjonata, który regularnie odbywa jakieś kursy i szkolenia w wawie czy Krakowie i jeszcze doradzi Ci fryzurę do kształtu twarzy, powie czy to co sam wymyśliłeś w ogóle się nadaje + jeszcze podpowie jakieś trendy xd
Pozdrowienia z powiatowego w Polsce B gdzie normalnie w salonie za męskie strzyżenie płacisz 30zl xD. I to nie u pani Grażynki, która opoerdoli Cię maszynka, tylko u gościa, pasjonata, który regularnie odbywa jakieś kursy i szkolenia w wawie czy Krakowie i jeszcze doradzi Ci fryzurę do kształtu twarzy, powie czy to co sam wymyśliłeś w ogóle się nadaje + jeszcze podpowie jakieś trendy xd


@Glikol_Propylenowy: chyba ci się czasoprzestrzeń zagięła
@ShineLow: pod Poznań? Pisałem o Polsce B, czyli ściana wschodnia, ale rozumiem, że nigdy tam nie byłeś, więc możesz nie wiedzieć jakie ceny tam panują ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale ja tylko napisałem odnośnie cen, w Warszawie nie mieszkam, więc Ci nic konkretnego nie polecę.
pod Poznań? Pisałem o Polsce B, czyli ściana wschodnia, ale rozumiem, że nigdy tam nie byłeś, więc możesz nie wiedzieć jakie ceny tam panują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Glikol_Propylenowy: kolego ja słoik spod Kielc, uwierz mi że znam życie w Polsce B xd

Musiałem pomylić cię z korkiem wyżej który pisał coś o Poznaniu, sorki