Wpis z mikrobloga

#pracait #pracbaza #kiciochpyta #chcepogadac #zalesie #gorzkiezale #programista15k #programowanie

Zauważacie spowolnienie w branży? Bo przykładowo ja zauważyłam ze jest zdecydowanie mniej projektów. Nie wiem czy się mści ta górką gdzie firmy nazatrudnialy sporo osób podczas pandemii ale teraz odczuwalne jest w niektórych firmach ze projektów po prostu BRAK.

Nie wiem czy żyje w bańce czy coś jednak jest na rzeczy.
  • 26
  • Odpowiedz
@Creamfields: OE? Nie wiem jak to się skończy dla nas wszystkich, ale zapewne źle. Imo OE jest jedną z głównych przyczyn powrotu do biur - osobiście nie chciałbym z kimś takim w teamie być, a miałem takie podejrzenia co do konkretnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Branża sama sobie bata kręci.
  • Odpowiedz
Imo OE jest jedną z głównych przyczyn powrotu do biur - osobiście nie chciałbym z kimś takim w teamie być, a miałem takie podejrzenia co do konkretnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Branża sama sobie bata kręci.


@wafel93: oczywiście, że zaraz wrócimy. Każdy gada jak to lepiej pracuje się zdalnie, cisza, spokój - człowiek efektywny jest, same plusy, szkoda że coś słabo idzie to moim współpracownikom w
  • Odpowiedz