Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Panowie #mikrokoksy mam wstydliwe pytanie. Polecacie jakieś paski do MC? Czuję, że jeszcze kilka powtórzeń w zapasie jest, ale chwyt puszcza, a ciężar śmieszny na kiju. Czy może olać paski i wzmacniać przedramię oraz chwyt?
  • 17
@Azrael-: To w takiej sytuacji bym jednak myślał o wzmacnianiu chwytu - szczególnie, że sam piszesz, że ciężar jest niezbyt duży. Może spacer famera sobie rób?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptakov23: Łapie mieszanym też, ta łapa która jest podchwytem zawsze lepiej trzyma. Wiszenie na końcu każdego treningu robię. Te hantle trzymać do zmęczenia chwytu, tak?
@inlog: Ciężar z dziś to 102.5kg na 8 powtórzeń. Także nie za wiele. Maxa nie próbowałem. Spacer farmera radzisz jednorącz czy oburącz i jaka częstotliwość tego miałby być Mirku?
@Azrael-: ta zaciskac te hantle z calej sily, albo sobie chodzic tak jak farmer ale oburacz zeby sie nie krzywic
btw chlopie robisz 100x8 i napisales ze wstyd paski zalozyc? to zabrzmialo jakbys 50 kilo robil i chcial paski zakladac, kupuj paski i nie pierd00l, albo rob mniej powtorzen ale wiekszy ciezar
malucha 800kg podnosisz w 2 minuty i zdziwiony ze lapki nie daja rady ( ͡° ͜ʖ ͡
@Azrael-: bierz paski, byle jakie jw.
Klasyk robie tylko nachwytem i juz przy 140 nie utrzymam wiecej niz na 3-4 repy w czasie rozgrzewki, wiec robocze tylko w paskach robie. Dzisiaj nawet lekkie wioslowanie robilem w paskach bo w ostatnich 2 treningach zajechalem troche dlonie i przedramiona po swiateczno-chorobowej przerwie xd
A co do wzmacniania chwytu, u mnie zadzialal RDL jak zlapalem stagnacje
@Azrael-: masz zamiar kiedyś startować w trójboju? Bo jak nie to ja bym się nie #!$%@?ł i po prostu używał pasków zamiast zamków czy przechwytu i to bez magnezji
@Azrael-: "Nie próbowałem, ale może być z tym problem na mojej siłce (,)"

polecam w takim przypadku magnezję w płynie. Użyjesz raz i masz prawie na cały trening + ona nie brudzi sprzętów, podłogi, nie kurzy. Wmasowujesz w dłonie jak krem i działa super.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptakov23: Spoko spacer farmera 3x w tygodniu na koniec treningu tak ze trzy spacerki do momentu aż puści chwyt będzie ok? Wiesz jak patrzę na gości co bez problemu wiszą na drążku po kilka minut, machają sztangą w DL bez problemu, a są podobnych gabarytów co ja lub mniejsi to mi głupio zwyczajnie (,)

@Mikel945: Dziękuję, RDL wleci pewnie za jakiś czas ;)

@dominges08: Chyba