Wpis z mikrobloga

Jutro sprzedaje mieszkanie, które przez lata było wynajmowane. Dziś poszedłem sprawdzić piwnice w której nie byłem kilka lat.

Numer mojego mieszkania na piwnicy przekreślony, napisany inny i zmieniona kłódka.

Idę do chłopa pod ten numer, straszy facet. On sobie zajął, bo byla pusta. Mówię, no zajebiscie, ale może Pan opróżnić? Mogę, ale za kilka dni. WTF.

Pytam się czy jest normalny, on że może to zrobić do 24:00 ale żebym nie patrzyl co tam jest. #!$%@? siedze na klatce i czekam, bo dziadek tego nie zrobi. Myslicie, ze ma trupa w środku? a może #iwonawieczorek?

#bekazpodludzi #sasiedzi #niewiemjaktootagowac ##!$%@? #heheszki
Pobierz tojapaweu - Jutro sprzedaje mieszkanie, które przez lata było wynajmowane. Dziś posze...
źródło: comment_1673383678nWJvC8VZBx7f4YT3vHfyZi.jpg
  • 164
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tojapaweu: Moja siostra miała podobną historię xD Były włamy do piwnic (nie wiedziała, bo akurat nic tam nie trzymała) i złodzieje pościągali wszystkim kłódki. Jakiś czas później dziadek z innego piętra założył swoją kłódkę na jej piwnicę i powsadzał jakieś rzeczy do środka xD I jeszcze miał pretensje, że mu tą kłódkę rozwalilismy i wywaliliśmy rzeczy na korytarz xD Co ci ludzie mają w głowach xDDD
@tojapaweu: Po co w ogóle do niego poszedłeś? Twoja piwnica, więc po prostu tam wbijasz, wynosisz wszystko pod śmietnik i stamtąd Pan może sobie swoje rzeczy odebrać w dowolnym pasującym mu terminie,
piwnicę masz przypisaną do konkretnego mieszkania


@Pangia: masz albo nie masz, kiedyś mieszkałem w spółdzielni gdzie komórka/piwnica nie była w żaden sposób przypisana do mieszkania poza słowem ze spółdzielni i dość swobodnie się zmieniał "właściciel" jak ludzie się wyprowadzali.
@tojapaweu też tak mieliśmy, ale ponad 20 lat temu, jak powódź zalała piwnice i ludzie sobie brali potem jakie chcieli a nasza była najfajniejsza - większa i z oknem. Matka się nie upomniała i dostaliśmy taką której nikt nie chciał, nie polecam xD