Wpis z mikrobloga

Jutro sprzedaje mieszkanie, które przez lata było wynajmowane. Dziś poszedłem sprawdzić piwnice w której nie byłem kilka lat.

Numer mojego mieszkania na piwnicy przekreślony, napisany inny i zmieniona kłódka.

Idę do chłopa pod ten numer, straszy facet. On sobie zajął, bo byla pusta. Mówię, no zajebiscie, ale może Pan opróżnić? Mogę, ale za kilka dni. WTF.

Pytam się czy jest normalny, on że może to zrobić do 24:00 ale żebym nie patrzyl co tam jest. #!$%@? siedze na klatce i czekam, bo dziadek tego nie zrobi. Myslicie, ze ma trupa w środku? a może #iwonawieczorek?

#bekazpodludzi #sasiedzi #niewiemjaktootagowac ##!$%@? #heheszki
Pobierz tojapaweu - Jutro sprzedaje mieszkanie, które przez lata było wynajmowane. Dziś posze...
źródło: comment_1673383678nWJvC8VZBx7f4YT3vHfyZi.jpg
  • 164
@tojapaweu: WTF? Dlaczego nie interesowałeś sie piwnicą przez całe lata?
Rozumiem że tam nie mieszkałeś ale zrobiłeś koło doopy wynajmującym, gdyby mieli miejsce na pudła, rowery, swoje rzeczy to ich życie przez te wszystkie dni byłyby łatwiejsze. Nie przeszło ci przez głowę że warto sie tym zainteresować?
Dzieki tobie dziad miał metry za free a ludzie którzy ci płacili - gówno. Brawo ty.
@arinkao: może miał #!$%@? jajca na to? :) Ja ostatnio w piwnicy z kilka lat temu byłem u siebie i generalnie nic tam nie składuje sensownego. Nikt też nie trzyma żadnych rowerów itp, bo takie rzeczy bardzo szybko znikają i się ludzie nauczyli że nic cennego się po piwnicach nie trzyma, tylko coś że jak to zniknie to nie będzie straty. a wejść to daj spokój, śmierdzi z reguły, syf, jakieś
Czemu op ma myśleć za innych?


@r5678: Co ty pierd..lisz? Jakich innych? To była jego zasrana piwnica i ma mysleć za siebie.
Nie musisz mi pisać że miał wywalone na ludzi bo to już udowodnił.

Mam tylko nadzieje że inni też, na jego drodze, będą mieli wywalone na niego.

Gówno mnie obchodzą twoje szczury w piwnicy, w moim bloku jest porządek, nie ma zwierząt, syfu i gówna. Nie każdy mieszka w
@r5678: Na nikim się nie wyżyłam. To że różowa nie pierdzi non stop kwiatkami, nie znaczy że się wyżywa.
Oceniłam sytuację logicznie i odniosłam sie do postępowania OP'a, bo mogłam. Oczywiście może mieć wytłumaczenie, napisać że nie wiedział o piwnicy, że jest tylko pośrednikiem, że był za granicą itp.

Najlepsze że przychodzi o 3 nad ranem jakiś random r5678 i jest tym wielce urażony, że ktoś śmiał zauważyć że OP jest
@r5678: Jprdl, odwal sie ode mnie bo nie ja jestem tematem w tym wątku! Ataki ad personam sa typowe dla ludzi z którymi nie warto zamieniać nawet słowa. Zero logiki, pewnie trzeźwy zbyt nie jesteś.

Ja o piwnicy, ty o mnie, jak co dzień w wariatkowie na wykopie z przegrywami.

Sam kipisz jadem i ignorancją. Uważasz że olewka na wynajmujących jest ok, ale zwracanie na to uwagi to już wielkie halo,
@arinkao: p0lka jak zwykle w formie. Nie widzisz problemu w tym, że jakiś dziad dosłownie przejął czyjąś własność, za darmo i bez pytania, za którą ten ktoś najpewniej płacił, ale widzisz problem w tym, że gość nie zainteresował się czymś, co jest jego. A nie pomyślałaś frustratko, że może to dlatego, że w domyśle nie powinno nikogo obchodzić w jaki sposób i czy w ogóle to użytkuje bo TO JEGO PIWNICA?
@pevka: p0lak jak zwykle w formie. Widzę problem że dziad zajął piwnice, ukradł ja po prostu ale ja się pytam gdzie był właściciel który wynajmował to mieszkanie przez kilka lat. Za trudne do zrozumienia?
OP'a nie ma teraz, nie odpowie wiec morda wiesz gdzie, bo to bezsensowne szczekanie na mnie już mnie mało interesuje. XD.
Elita internetów, czytanie ze zrozumieniem trudne, hejt taki łatwy.
@arinkao: To ty nadal nie możesz pojąć, że OP był tam gdzie chciał, bo mógł. Kupił tę piwnicę, była jego i mogła sobie tak stać nawet do usranej śmierci gdyby tylko tak sobie zechciał, bo to jego sprawa.
@pevka: No jego sprawa. Jak ktoś ma wywalone na takie drobiazgi jak garaże czy piwnice w swoich nieruchomościach, to złodziej, przywłaszczacz też może powiedzieć że zajął piwnicę bo mógł. Policja go nie wywali przecież.
W sumie nikt tu nie jest poszkodowany tylko ludzie którzy piwnicy nie mieli a mogła być ich.
A przez głupotę OPa skorzystał tylko złodziej XD
@Pangia: mógłby wleźć pod Twoją nieobecność i zmienić zamki.
A potem musisz się sądzić z nim.
Próby utrudnienia mu życia skończyłyby się dla Ciebie odsiadką w pudle.
A jakby jeszcze miał bombelka... Zapomnij o chacie.