Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: mam mi boxa, a na święta kupowaliśmy teściom mi sticka najnowszego (2gb ramu). Polecam sticka, szybszy, robi co ma robić i tańszy. Do 300zl bez problemu znajdziesz tylko czytaj parametry (wersję 2gb można poznać po tym, że na sticku wyryty jest napis XIAOMI, a nie MI).
@JoeBlade Co do sticka to najlepiej dołożyć 5-10cm przedłużkę HDMI, a nie bezpośrednio wkładać w telewizor, oraz porządną ładowarkę na porządnym kablu. Wtedy znacząco mniej się grzeje.
Mi Stick 1 gen. here
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: Sprawdź jeszcze sobie Chromecast (wersja HD pewnie wystarczy a kupisz poniżej 200zł) i ewentualnie FireTV od Amazonu (tylko tam nie masz androida tylko ich system, ale netflixy i inne takie aplikacje są tam dostępne)
@maikeleleq: zapomnij o tym starociu i weź coś nowego. Jeśli jest to z przeznaczeniem dla starszej osoby to lepiej wziąć coś z normalnym Android TV/Google TV, czyli Chromecast 4.0 with Google TV wersja HD/4K, Xiaomi TV Stick 4K, Realme Smart TV Stick 4K, Nokia Streaming Box 8000, CANAL+ BOX 4K.
Sprzęty od Amazon mają androida @1_login_1 tylko nie mają usług Google. Aplikacje da się normalnie z .apk zainstalować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@factislite: To nawet nie wiedziałem, że tam android jest. Korzystałem tylko chwilę przy konfiguracji i nie przypominał mi androida. Widocznie ich nakładka mnie zmyliła. Dzięki za info, będę wiedział na przyszłość